MemberShop.ee sellel nädalal – kingad, lõhnad, juuksehooldus kuni -75%

12 kommentaari
MemberShop.ee sellel nädalal – kingad, lõhnad, juuksehooldus kuni  -75%

Märtsis käivitunud uue internetipoe MemberShop.ee selle nädala pakkumine on Onyx kingad ja juuksehooldustooted firmadelt Joico ja Kevin Murphy! Lisaks on pakkumisel ka lõhnad firmadelt Max Mara, Lacoste, Davidoff, Jennifer Lopez, Kenzo ja Lolita Lempicka! Pakkumised algavad täna ning kestavad nädal aega, kingadel ja juuksehooldustoodetel on allahindlus 50% ja lõhnadel kuni 75%!

Märtsis käivitunud uue internetipoe MemberShop.ee selle nädala pakkumine on Onyx kingad ja juuksehooldustooted firmadelt Joico ja Kevin Murphy! Lisaks on pakkumisel ka lõhnad firmadelt Max Mara, Lacoste, Davidoff, Jennifer Lopez, Kenzo ja Lolita Lempicka!

Pakkumised algavad täna ning kestavad nädal aega, kingadel ja juuksehooldustoodetel on allahindlus 50% ja lõhnadel kuni 75%!

Joico tegeleb pidevalt innovaatiliste professionaalsete juuksehooldustoodete arendamisega. Konstantselt täiustavad nad oma tehnoloogiaid või hoopiski loovad täiesti uusi, et hoida oma reputatsiooni ja kõrget taset maailmamastaabis. Seetõttu võib ka kindel olla, et Joico hõlmab endas kõige paremaid ja kasulikumaid koostisosasid maailmas, milleks on näiteks sheavõie Aafrikast ja orhideeõli Aasiast, sest Joico jaoks pole ükski maailmanurk liiga kaugel, kui sealt leiab parimat.

Kevin Murphy kasutab oma toodete valmistamisel põhiliselt looduslikke koostisaineid. Kogu juuksehooldussari tugineb lihtsale filosoofiale: juuste tugevuse saavutame kasutades toodetes vitamiine ja aminohappeid, niiskuse tagame kasutades erinevaid taimseid õlisid, puukooreekstrakte ning hüdrolüüsitud proteiine, juuste taastamine toimub tänu  eeterlikele õlidele ning antioksüdantidele. Juuste tugevus, õige niiskustasakaal ja juuste taastamine – need kolm tegurit on kaunite juuste alustalaks!

Innovatiivse kontseptsiooniga veebipood MemberShop.ee pakub igal nädalal tuntud kaubamärkide tooteid väga heade hindadega. Pakkumised kehtivad keskmiselt kolm päeva kuni nädal. Pakkumistest saavad osa ainult MemberShopiga liitunud kliendid. MemberShopi liikmeks on võimalik saada erinevatel viisidel: ühineda MemberShopi grupiga Facebookis, täita MemberShop.ee koduleheküljel liitumisankeet või oodata kutset mõnelt healt sõbralt, kes juba on klient. Tulevaste pakkumiste info jõuab MemberShopi liikmeteni meili teel.

Kõiki tooteid vaata Membershop.ee lehel.