MemberShop.ee sellel nädalal – riided ja ravikosmeetika kuni -50%

8 kommentaari
MemberShop.ee sellel nädalal – riided ja ravikosmeetika kuni    -50%

Märtsis käivitunud uue internetipoe MemberShop.ee selle nädala pakkumine on riided firmadelt Hypnosis ja Santa Barbara Polo & Racquet Club! Lisaks on pakkumisel ka ravikosmeetika firmalt ZARQA!

Märtsis käivitunud uue internetipoe MemberShop.ee selle nädala pakkumine on riided firmadelt Hypnosis ja Santa Barbara Polo & Racquet Club! Lisaks on pakkumisel ka ravikosmeetika firmalt ZARQA!

Pakkumised algavad täna ning kestavad nädal aega, riietel on allahindlus 50% ja ravikosmeetikal kuni 40%!

Hypnosise looja ja disainer Agnese Narņicka esindab Läti uue põlvkonna moedisainereid. Agnese loodud rõivaid on lihtne ära tunda nende silueti ja lõigete järgi, tema valitud eriliste materjalide ja dekoratiivsete elementide järgi, mis koos olles loovad unikaalse, originaalse aga samas ka kasutusmugava stiili. Hypnosis Fashion rõivad on loodud julgetele ja romantilistele isikutele, kes naudivad ümbritseva maailma dünaamilisust ja elulisust! 
Santa Barbara Polo & Racquet Club on Ameerika Ühendriikide lääneranniku kõige kvaliteetsem linnalähedasem klubi, mis asutati juba 1911. aastal. Mängijate särgid on valmistatud tippkvaliteetsest puuvillast ja väga populaarsed nii mängijate hulgas kui ka vabaajarõivana. Santa Barbara Polo särgid on stiilsed ja sportlikud!

Hollandi kompanii ZARQA valmistab ravikosmeetikat, mis on mõeldud eriti tundliku, allergilise ja probleemse naha hoolduseks. Zarqa toodete loomisel on järgitud kõige rangemaid nõudmisi ja standardeid. Sobib nii imikute, laste kui ka täiskasvanute nahahoolduseks. Need kosmeetikatooted on eriti tõhusad tänu kõrgkvaliteetsetele kosmeetilistele ja dermatoloogilistele koostisosadele ning rikastatud Surnumere soolade ja mineraalidega. Just seetõttu soovitavad dermatoloogid ja kosmeetikud tihti Zarqa tooteid.

Innovatiivse kontseptsiooniga veebipood MemberShop.ee pakub igal nädalal tuntud kaubamärkide tooteid väga heade hindadega. Pakkumised kehtivad keskmiselt kolm päeva kuni nädal. Pakkumistest saavad osa ainult MemberShopiga liitunud kliendid. MemberShopi liikmeks on võimalik saada erinevatel viisidel: ühineda MemberShopi grupiga Facebookis, täita MemberShop.ee koduleheküljel liitumisankeet või oodata kutset mõnelt healt sõbralt, kes juba on klient. Tulevaste pakkumiste info jõuab MemberShopi liikmeteni meili teel.

Vaata kõiki tooteid MemberShop veebipoest!