Membershop.ee kõik tuntud kaubamärgid püsivalt kuni -70%!

18 kommentaari
Membershop.ee kõik tuntud kaubamärgid püsivalt kuni -70%!

Kõigi nutikate ja trenditeadlike tarbijate meeleheaks käivitus uus internetipood MemberShop.ee, mis pakub väga laia valikut moetooteid tuntud kaubamärkidelt kuni 70% soodsamate hindadega. Kõigi nende vahel, kes MemberShopiga märtsis liituvad, läheb loosi personaalne moenõu stilist Ženja Fokinilt, kes valib MemberShopi kulul veebipoe valikust võitjale sobiva riietekomplekti. Liituda saab SIIT

Kõigi nutikate ja trenditeadlike tarbijate meeleheaks käivitus uus internetipood MemberShop.ee, mis pakub väga laia valikut moetooteid tuntud kaubamärkidelt kuni 70% soodsamate hindadega.

Kõigi nende vahel, kes MemberShopiga märtsis liituvad, läheb loosi personaalne moenõu stilist Ženja Fokinilt, kes valib MemberShopi kulul veebipoe valikust võitjale sobiva riietekomplekti. Liituda saab SIIT

Eestis ainulaadse kontseptsiooniga veebipood MemberShop pakub iga nädal hoolikalt valitud tuntud kaubamärkide tooteid väga heade hindadega. MemberShopiga on liitunud kaubamärgid Adidas, Puma, Villeroy & Boch, Pentax, Tigi, Costume National, Hot Diamonds, Dyrberg, Kern, Morgan, Reebok, Bronx, Zwilling, BCBG Max Azria, Byblos, Guess, Stefanel, Pilgrim CK Jeans jpt.

Pakkumised kehtivad keskmiselt kolm päeva kuni nädala. Toodete hulgas on nii riideid, aksessuaare, kosmeetikat, parfüüme, kui ka koduelektroonikat ja sisustustooteid. Kõiki kaupu pakutakse MemberShopi veebis tavapäraste letihindadega võrreldes märksa soodsamalt – näiteks on riiete keskmine allahindlus 50%, kuid ei ole harvad ka juhused, kui toode on veelgi soodsam.

Pakkumistest saavad osa vaid MemberShopiga liitunud. Liikmeks saamiseks on mitmeid viise – seda saab teha läbi Facebooki MemberShopi grupi  täites Membershop.ee kodulehel liitumisankeedi või oodata kutset mõnelt healt sõbralt, kes juba liikmeks hakanud on. Info tulevaste superpakkumiste kohta jõuab aegsasti iga MemberShopi liikme meili.

Toodete tellimine on tehtud võimalikult lihtsaks ja kiireks, tellitud tooted jõuavad tellijani 4 kuni 25 päevaga. Postikulude maksumuseks on sõltumata tellitud kogusest 4 eurot. Maksete turvalisuse tagamiseks on MemberShopil SSL turvasertifikaat, makseid saab teostada läbi pangalingi või PayPali süsteemi. Märtsis toimetatakse MemberShopist tellimused kohale ilma postikuludeta.

UUS INTERNETIPOOD TOOB TUNTUD KAUBAMÄRGID KOJU KÄTTE!