Menuka suhteõpiku “Seks, vein ja kutsikad” kordustrükk nüüd müügil. Osta ja võida päev spaas

Menuka suhteõpiku “Seks, vein ja kutsikad” kordustrükk nüüd müügil. Osta ja võida päev spaas

Kui ostad nüüd selle meeste mõtteid täis lõbusa ja targa raamatu “Seks, vein ja kutsikad”, siis võid saada lisaks ka mõnusa kingituse. Nimelt loosime kõikide raamatu ostjate vahel välja 10 päevaspaa paketti Tallinna von Stackelberg hotelli Zen spaasse.  Selleks, et osaleda loosimisel, tuleb saata märtsis või aprillis ostetud raamatu ostutśekk kas postiga Buduaari kontorisse ( Buduaar Meedia OÜ, Lõõtsa 2b, Tallinn, 11415) või sisse skännituna meiliaadressile info@buduaar.ee.  

Kel Buduaari kirjastatud ja Villu Parveti kirjutatud menukas suhteõpik “Seks, vein ja kutsikad” on siiani jäänud soetamata, siis nüüd naistepäeva eel ja kevade hakul on see kahtlemata hea ostuidee. Raamat osutus aasta lõpus sedavõrd edukaks, et müüdi nii mõneski kaupluses läbi. Nüüd on müügile jõudnud raamatu kordustrükk ja “Seks, vein ja kutsikad” on müügil lisaks Apollo ja Rahva Raamatu kauplustele ka Selveris, Prismas ja Rimis.

Kui ostad nüüd selle meeste mõtteid täis lõbusa ja targa raamatu “Seks, vein ja kutsikad”, siis võid saada lisaks ka mõnusa kingituse. Nimelt loosime kõikide raamatu ostjate vahel välja 10 päevaspaa paketti Tallinna von Stackelberg hotelli Zen spaasse.  Pakett sisaldab 0.5h salendavat masaaźi, 1.5h Karin Herzogi taastavat näohooldust.

Selleks, et osaleda loosimisel, tuleb saata märtsis või aprillis ostetud raamatu ostutśekk hilljemalt 30. aprilliks kas postiga Buduaari kontorisse ( Buduaar Meedia OÜ, Lõõtsa 2b, Tallinn, 11415) või sisseskännituna meiliaadressile info@buduaar.ee.

Sarnased artiklid