Metall on moes!

Sel hooajal on metalsetete toonide erinevad variatsioonid moes, seega kanna kulda, hõbedat, pronksi, vaske, elavhõbedat ja rauda julgelt koos või eraldi. Erinevalt eelmisest hooajast, ei ole metallik enam jõulistel kangastel esindatud, pigem kanna siidi, pitsi ja nahka, millel on metalne toon. Tulemus on naiselik ja mänglev.

Sel hooajal on metalsete toonide erinevad variatsioonid moes, seega võib kanda kulda, hõbedat, pronksi, vaske, elavhõbedat ja rauda julgelt koos või eraldi. Erinevalt eelmisest hooajast, ei ole metallik enam jõulistel kangastel esindatud, pigem kanna siidi, pitsi ja nahka, millel on metalne toon. Tulemus on naiselik ja mänglev.

Kanna metalseid riideid ja aksessuaare, kui soovid silma paista. Kuna sel hooajal on moes eriline ja omanäoline mantel, siis ülimoodne oleks näiteks üleni kuldne mantel. Kui ei soovi end üleni kullata, siis vali mõni põnev aksessuaar-näiteks vöö, kingad või kotike. Kanna metalseid riideid ja aksessuaare nii, et tonaalsus ei riivaks silma.

Hall-hõbe
Must-kuld
Pruun-pronks ja vask jne

Sel hooajal on ka jumestuses palju metalseid värve. Kanna metalliku erinevaid toone silmal lauvärvina või tee tagasihoidlikum lainerijoon. Müügile on tulnud ka erinevad ripsmetuššid, mis jätavad metalse tooni ripsmetele. Küüned võid sel hooajal samuti moekalt kuldseks või hõbedaseks lakkida.

Vaata ka galeriid!

/Mari Ojasaar/