Mida õpetati L’Oréal Paris eksklusiivsel meigikursusel?

Mida õpetati L’Oréal Paris eksklusiivsel meigikursusel?

Mis on iga naise unistus? Loomulikult kaunis välja näha!

L’Oréal Paris andis Buduaari lugejatele võimaluse osaleda Lana Vallo meigistuudios eksklusiivsel L’Oréal Paris meigikursusel. Jumestamise meistriklass leidis aset 3. septembril Lana Vallo meigistuudios Tallinnas, kus osales 10 õnnelikku väljavalitut.

Meistriklassis said kõik neiud tuntud meigikunstniku Lana Vallo osava käe all õppida parimaid nippe ja nõuandeid, kuidas esile tuua oma unikaalne ilu ning teha just endale  sobiv õhtumeik.
Kõige enam huvitusid osalejad õige silmameigi tegemisest, sest see tundus olevat kõige keerulisem osa. Samuti pakkus huvi kuidas oma näotüübile vastavalt lauvärve hajutada ja oskuslikult lainereid kasutada. Koolitusel osalejad soovisid valida oma nahatüübile sobilikke jumestuskreeme ning toonide valik oli eriti põnev. Lana Vallo rääkis, et õnnestunud meigi põhitõeks on ” Tunne oma nägu “.

Alustada tuleb sellest, et selgitad peeglisse vaadates välja, milline on sinu näokuju. Ühtlasi mõtiskle, milliseid näopiirkondi sooviksid esile tõsta ja milliseid varjutada. Oskuslikult asjale lähenedes saad oma näokuju tõhusalt modelleerida. Lihtsad põhireeglid: heledad toonid suurendavad, laiendavad ja toovad esile. Tumedad toonid seevastu vähendavad, tasandavad ja varjutavad.

Mõned näpunäited:

Kui sul on ovaalne nägu, siis oled üks neist õnnelikest, kellele on kõik lubatud! Sulle sobib igasugune meik. Lase inspiratsioonil lennata!
Ümar näokuju peegeldab nooruslikkust. Rõhutada tuleb näo keskosa ja silmi. Huuled too esile konkreetse kontuurjoone abil.
Nelinurkse näokuju omanikel tuleb põsesarnasid rõhutades modelleerida nägu ümaramaks. Laugudel kasuta heledaid toone ja alahuul joonista veidi kolmnurkseks. Nii lisad näole optiliselt pikkust.
Kui sul on kolmnurkne nägu, siis sinu näokuju vajab tasakaalustamist. Silmameik tee tagasihoidlik ja pane just rõhk huultele.

Proovi tooteid:  L’Oréal Paris Mat Morphose jumestuskreem, L’Oréal Paris Roll’On True Match rullikuga jumestuskreem,  L’Oréal Paris  Volume Million Lashes ripsmetušš

Koolitusel selgus, et enamus osalejatest polnud ennast kunagi elus meikinud, sest neile tundus, et meik teeb neid vanaks ja hirm mööda panna on väga suur. Populaarsemad meigivahendid, mida kasutatakse on  ripsmetušš  ja huuleläige. Osalejad said juhendeid, kuidas huuli õigesti jumestada.

Mõned näpunäited:

Kui sa soovid huule kuju visuaalselt muuta, siis tuleb katta huule kontuur jumestuskreemi ja puudriga ning joonistada kontuurpliiatsiga huultele uus kuju. Samas tuleb meeles pidada, et loomuliku tulemuse saavutamiseks ei tohiks suu kuju väga palju muuta. Huulte jumestamisel tuleb kasutada alati pintslit, sest nii jääb huulevärv rikkalikum ja elavam. Päevasel ajal  tuleks valida alati heledam värvitoon, õhtusel ajal võib juba eksperimenteerida tunduvalt tumedamate huulepulgatoonidega.

Proovi tooteid:  L’Oréal Paris  Color Riche huulepulgad E-vitamiini ja Omega 3-ga,  L’Oréal Paris  Glam Shine 6H,  L’Oréal Paris  Color Riche Serum huulepulk. 
      

Üks koolitusest osavõtnu Triin rääkis Buduaarile, et kõige olulisem, mis tema sellelt koolituselt õppis, oligi silmameik. “Oskan nüüd paremini hajutada ning tean, et silmameigi tegemisel on tähtis iga millimeeter, et meik hästi välja tuleks. Samuti sain teada,  milline jumestuskreem minu nahatüübiga kõige paremini sobib,” ütles ta. “Edaspidi hakkan ma ka silmalaugudele jumestuskreemi ja valgustpeegeldavat korrektorit panema, et lauvärv kurdudesse ei koguneks. Kulmude rõhutamiseks kasutan nüüd pigem pruuni lauvärvi kui kulmupliiatsit,” jutustab Triin vaid  mõnedest nippidest, mida ta Lanalt kolme tunnise koolituse käigus õppis.

Koolitusel osavõtnu Kristin Kongi rääkis samuti meeleldi oma kogemusest Lana Vallo meigistuudios õpitust.

L’Oréal Paris lõi mind jalust maha! Õlin õnnelik, kui sain teada, et olen osutunud väljavalituks, kes Lana Vallo meigistuudios meiginippe õppida saab. Jumestuskunstnik Lana Vallo meigistuudios, kus koolitus aset leidis, oli õhk glamuurist, ärevusest ja õpihimust paks. Mul ei olnud saabudes suurt aimu, mis hakkab lähima 2 kuni 3 tunni jooksul juhtuma, kuid tundsin, et iga sekund sellest ei saa olla raisatud. Ja nii ka oli. Lana Vallo, kelle käeall olen ka varem meiginippe õppinud, viis taaskord läbi põhjaliku õpetuse, kuidas teha intensiivne ja särav õhtumeik. Ja peale koolitaja õpetussõnu: „Jumestage ennast  nii, et vastu tulevad inimesed ei vaataks teid kui lihtsalt ilusat meiki, vaid kui ilusat inimest“, asusimegi endid L’Oréal Paris toodetega kaunistama. Olen üsna probleemse nahatüübiga ja alustasin enda jumestamist suure eelarvamusega, et vaid kallid profitooted katavad põhjalikult mu näol „ilutsevad“ poorid ja punased põletikulised laigud. Hoidsin hinge kinni ja soendasin peas mõtet, et üritust pildistama tulnud fotograaf mind ilma meigita ei jäädvustaks. Sellist vedamist mul ei olnud, kuid mis järgmiseks juhtus oli küll märkimisväärne ehk lausa ime:  L’Oréal Paris Mat Morphose jumestuskreem andis mu kallile profitootele silmad ette! Kergesti imenduv ja hajutatav jumeparandaja kattis mu näo ühtlaselt ilma igasuguse ületupsutamiseta ideaalselt. Minu eelarvamus asendus kiiresti enesekindlusega. Avastasin enda jaoks uue toote, millega olin saavutanud loomuliku ja särava jume ning see tegi mind väga õnnelikuks. Olin julgelt valmis astuma objektiivi ette ja rahulolevalt naeratama.“

Kauni meigi sai ka värskelt abielunaiseks saanud lauljatar Triin Sommer. Triin rääkis, et  L’Oréal Paris brändi tooteid võib leida ka tema meigikotist. “Erilisteks lemmikuteks on Youth Code päevakreem ning kindlasti ka Telescopic ripsmetušš. Põhjus miks just see ripsmetušš mulle meeldib on see, et juba ühe-kahe tõmbega on kõik  ripsmed värvitud ning ma ei pea neid mitu korda üle käima, et saavutada õiget efekti.”

Koolitusel osalenud väjendasid rõõmu ja uhkust õpitu üle ning kõige enam meeldis neile Lana Vallo lause “ Kui naine ennast meigib, siis iga liigutuse järel, peab ta endale üha rohkem ja rohkem meeldima, siis on tehtud õige meik. „

Vaata galeriid koolitusest ja osalejate lemmiktoodetest L’Oréal Paris´ilt!