Miljonäride Messil müüdi $70 000-lisi voodimadratseid

Möödunud nädalal kogunesid Euroopa miljonärid Amsterdami, et uute kaupadega tutvust teha ja  jõuluoste sooritada.  246 luksuskaupade pakkujat kogunes Amsterdami RAI messikeskusesse, kus võis leida luksusjahte, luksusautosid, kunsti, tippmeditsiini teenuseid ja tooteid, karusnahka ja kalliskive, luksusreise ja kõike muud, mida miljonärid endale lubada saavad.

Möödunud nädalal kogunesid Euroopa miljonärid Amsterdami, et uute kaupadega tutvust teha ja  jõuluoste sooritada.  246 luksuskaupade pakkujat kogunes Amsterdami RAI messikeskusesse, kus võis leida luksusjahte, luksusautosid, kunsti, tippmeditsiini teenuseid ja tooteid, karusnahka ja kalliskive, luksusreise ja kõike muud, mida miljonärid endale lubada saavad. Seitsmendat korda aset leidnud messil müüdi 1.2 miljoni euro eest Bugatti Veyron ja mitu Maserattit ja luksusjahti.  Messi VIP-pidu juhtis näitleja Joan Collins ning peol osales enam kui 6000 külalist.
Hollandi ärimehe algatatud mess on iga aastaga populaarsemaks saanud ja ka mujale välisriikidesse laienenud. Hollandis on sellest  kujunenud aasta kõige luksuslikum sündmus, sel aastal külastas messi enam kui 47 000 külalist. Messi raames said külalised lisaks shoppamisele nautida maailma tippkokkade valmistatud toitu ja vaadata tippmoeloojate show`sid.
{image id=252590 align=”left”}Novembri keskel toimus kolmas Miljonäride Mess ka Moskvas Krokuse messikeskuses, Venemaal on üritus veelgi  populaarsem kui mujal maailmas. Galaüritusele, kuhu sel aastal kogunes enam kui 12000 inimest, ootab iga  rikas moskvalane kutset. Venemaal läheb  kõik kallis ja luksuslik kaubaks- näiteks müüdi messil kullatud Bugatti  kohvimasin hinnaga 6500 Eurot. Üks ärimees ostis sõbrannale kingituseks erkoranzi Porshe hinnaga 170 000dollarit. King Koil voodifirma esindaja Roman Ershov kinnitab, et müüs messil kaks 70 000 dollarilist voodimadratsikojmplekti, mis on valmistatud siidist ,kashmiirist ja puuvillast ning on läbi tepitud kuldniidiga.  Üks messieksponent, kes müüs messil mitu 54 miljoni dollarilist eralennukit, kinnitab, et  vene uusrikkaid ei huvitanud isegi, mitu kohta lennukis on, sest   lennuk osteti perereiside tegemiseks. Venemaa on USA järel kõige suurema eralennukipargiga riik maailmas. Kõnealune  müügihitt on Gulfstream G550, Rolls-Royce`i mootoriga  18-kohaline lennuk, mis suudab lennata tankimata Moskvast Los Angelesi.  Moskva messi käive oli  enam kui 743 miljonit dollarit.

Miljonäride messid toimuvad 2008 aastal  lisaks Amsterdamile ka Münchenis, Istanbulis, Moskvas, Shanghais ja Kortrijkis. Miljonäride messi kohta saad rohkem lugeda SIIT

 

/ Marge Rahu/