Millal Eestis staarid omanimelise lõhna välja annavad?

USA-s näitab ühe asjana näitlejannade ja modellide staatust see, kas
oled välja andnud omanimelise parfüümi või ei. Suured staarid teevad
endale omanimelise lõhna, et luua parfüüm, mis vastab täpselt nende
maitsele.

USA-s näitab ühe asjana näitlejannade ja modellide staatust see, kas oled välja andnud omanimelise parfüümi või ei. Suured staarid teevad endale omanimelise lõhna, et luua parfüüm, mis vastab täpselt nende maitsele.

"Staarikultus on pigem meist lääne poole jääva maailmaga seotud massipsühhoos, aga samas ei saa Eestiski sellest enam üle ega ümber. Ja kuigi praegu ei ole Eestis veel müügil kohalike staaride nimilõhnu, on eestlastel võimalus osta paljusid välismaailmas tegutsevate “vaprate ja ilusate” nime kandvaid parfüüme." kirjutab Ragne Jõerand Avenüüs.

Tallinna Kaubamaja tootejuhi Kaia Trei sõnul võib Tallinna Kaubamajast leida Jennifer Lopeze, Naomi Campbelli, Britney Spearsi, Stella McCartney, Gabriela Sabatini, Christina Aguilera, David Beckhami, Sarah Jessica Parkeri, Kylie Minogue', Hilary Duffi ja Mariah Carey parfüüme. Uuemad Eestis müügil olevad parfüümid kuuluvad Aguilerale ja Minogue'le. Eestlaste seas on kõige populaarsemad Lopeze, Spearsi, Aguilera, Beckhami, Minogue' ja Campbelli parfüümid.

Kes võiks olla esimene Eesti staar, kes annab omanimelise parfüümi välja?

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/