Millega lööb Katrin Siska oma meigi õhtul särama?

Katrin näeb kena välja nii laval ja ka merel surfates, piilume tema meigikotti, et mõista, milliseid häid ilutooteid ta kasutab.  

Katrin näeb kena välja nii laval ja ka merel surfates, piilume tema meigikotti, et mõista, milliseid häid ilutooteid ta kasutab.

Millist jumestuskreemi kasutad? Milline on sinu lemmik?

Hetkel on minu lemmikuks Bourjois Brush Foundation, selline huvitav toode.

Milline ripsmetušš sul on?

L’Oreal Telescopic Carbon Black – selle tušiga ei pea isegi ripsmekoolutajat ja –pikendamist kasutama. Surfama minnes võõpan ripsmed üle Bourjois veekindla sinise “pump up the volume” tušiga.

Kas kannad kunstripsmeid?

Vahest harva lasen meikaril suurematel kontserditel ühekordsed efektsed ripsmed paigaldada küll.

Millist huuleläiget- või pulka kasutad?

Minu favoriidid on Bourjois Effet 3D Cosmic erinevat värvitooni huuleläiked, mis “paisutavad” huuli ja ei tule nii ruttu maha kui muud tooted.

Millega lööd meigi särama pidulikul õhtul?

Olen aastaid kasutanud ühte vahvat Bourjois toodet “multi-shimmer eye loose powder with its own brush” – nagu purgikesel kirjas. Roosakas-kuldse sädelusega puudrit annab mitte ainult laugudele, vaid ka põsesarnadele kanda, efekt missugune!

Millist näokreemi kasutad?
Kasutan periooditi mitmeid erinevaid kreeme: Chaneli ning Decleori näo- ja silmakreemid on meeldivalt mõnusad ja apteegisarjadest on näiteks Avene ja Gernetic mulle hästi sobinud, need ei tekita mingeid allergiaid ja hooldavad nahka pehmelt.

Millist kehakreemi kasutad?
Bodyshopi rasvast kakaolõhnalist kehakreemi, mmm…

Millised on sinu juuksehooldusvahendid?
Peale järjekordset juuste blondeerimist turgutab Joico “K-pak”, Wella kohevust andvad päikesekaitsetooted lähevad käiku sooja ilmaga suvel või soojamaareisil ja argipäeviti kasutan vahelduseks L’Oreali juuksetooteid.

Milline oli sinu viimane iluost, kuidas rahule jäid?
Viimati soetasin endale ilumessilt kvaliteetsed lokitangid, millega jäin väga rahule.

Mari Ojasaar