Miranda Kerr vallandati Victoria´s Secretist?!

Miranda Kerr vallandati Victoria´s Secretist?!

Hiljuti hakkas levima kuulujutt, et supermodell Miranda Kerr on Victoria´s Secreti ingli kohalt vallandatud kuna temaga pidavat olema raske koos töötada.
 

Hiljuti hakkas levima kuulujutt, et supermodell Miranda Kerr on Victoria´s Secreti ingli kohalt vallandatud, kuna temaga pidavat olema raske koos töötada.

Hiljutises Miranda Kerri teadaandes ütleb supermodell aga, et loobus ise Victoria´s Secreti ingli kohalt. Põhjuseks, et kohe 30-aastaseks saav modell soovib rohkem aega veeta koos oma abikaasa Orlando Bloomi ja poja Flynniga. Veel lisas Miranda, et ei ole valmis tegema enam pikki ja siduvaid lepinguid, mis Victoria´s Secretsis on miinimum kolm kuud. Väidetavalt piirab see modelli töövalikuid. 

Miranda on teinud modellitöid 13. eluaastast saadik ja tunneb, et tema elus on uus faas ja aeg uus lehekülg keerata. Niiviisi on ta tundnud alates poja sünnist.

Preili Kerr lisas, et hetkel keskendub ta täielikult omaenda ärile, nimelt omab ta firmat KORA Organics, mis toodab 100% looduslikke kosmeetikatooteid.

 

Buduaar.ee