Modell Karin Karu soengugalerii 1992 – 2011

Karin Karu on kena ja seksikas Living Models Agency modell, kes on alati silma paistnud originaalsusega nii riietuses kui soengustiilis. Neiu soengud muutuvad sama kiiresti kui Eesti ilm. Buduaar uuris, kust Karin võtab oma julged ideed!

Karin Karu on kena ja seksikas Living Models Agency modell, kes on alati silma paistnud originaalsusega nii riietuses kui soengustiilis. Neiu soengud muutuvad sama kiiresti kui Eesti ilm. Buduaar uuris, kust Karin võtab oma julged ideed!

Enamus naisi soovib pikki juukseid ja paljud kannavad pikendusi, kas sa ei ihka pikki juukseid?
Keskkoolis olid mul väga pikad juuksed. Mäletan isegi, et ühel aastal kui esimesel septembril jälle kooli läksin, siis klassivend naljatas, et noh, Karin, oled juukseid jälle meetri võrra pikemaks kasvatanud. Aga see muutus igavaks. Pikkade juustega on palju rohkem vaeva ja ma lihtsalt tüdinesin sellest. 14- aastaselt lõikasin juuksed esimest korda õlgadeni, siis veel lühemaks ja siis kasvatasin jälle pikaks. 19-aastaselt lõikasin jälle lühikeseks, siis kasvatasin jälle pikaks. Minu juuksed kasvavad tohutult kiirelt, seega pole kunagi olnud hirmu, et neid soovi korral uuesti pikaks kasvatada ei saa.

Oled sa ka mõnda soengut ja juuksevärvi kahetsenud?
Ühe korra on juhtunud nii. Olin Soomes juuksemodelliks, juuksed värviti tumepruuniks, külgedele tehti valged triibud ja kukla juurde lõigati selline vahva kolmnurk. Oleks ma seda ette teadnud, oleksin vist tööst loobunud. 
Samas, tasu oli väga hea ja lõikus iseenesest oli ilus, tuli lihtsalt ära harjuda. Lõppkokkuvõttes ma ei kahetse seda lõikust, tol hetkel lihtsalt, kui esimest korda peeglist oma kukalt nägin, siis tundsin end ikka päris kehvasti. 

Kust tulevad sul uued soenguideed? Kui tihti vahetad juuksetooni ja lõikust?
Ei ole ühest vastust sellele küsimusele. Ma ei planeeri sellist asja kunagi ise ette. Kaks korda elus olen juuksemodelliks olnud. Siis ei tea kunagi, mis sulle pähe lõigatakse. Enamus inimesi vist ei julgeks nii teha. Minul on vaja pidevalt vaheldust. Oma kindlat juuksurit pole mul kunagi olnud. Alati, kui tuleb pähe mõte soengut vahetada, olen täiesti suvalisse salongi sisse astunud ja uurinud, kas neil vaba aega on. Ja seda, millise lõikusega ma sealt väljun, ei planeeri ma ka kunagi ette. Sageli on nii, et kui juuksur on juuksed juba ära pesnud, siis otsustan, kuidas lõigata lasen.

Viimased 2 korda olen ühe juuksuri juures käinud, tegu on minu sõbranna Riina Rossariga, kes hetkel veel õpib juuksuriks. Saame pikad jutud maha räägitud ja tema saab minu juuste peal eksperimenteerida.

Vaata Karini soengugaleriid.

Annett Grossfeldt