Moekuulutaja vallutab Tartu!

Moekuulutaja vallutab Tartu!

Täna algav Moekuulutaja festival toob kahel päeval, 14.-15. oktoobril Lõuna-Eesti publikuni algava sügis/talvise hooaja uusimad kollektsioonid. Külastajateni jõuab kolm eri moeetendust sügiseselt lavalt ja meelierutav show laupäeval moeateljeelt Ebmbassy of Fashion.  Stilistidena astuvad sel sügisel üles Jane Kukk (Välipraktika), Kuldnõela võitja Ketlin Bachmann (Peegeldused) ja teleekraanidelt tuttav Ženja Fokin (Metsikud teismelised). Lavastajarollis on kõrgelt hinnatud Tartu Ülikooli korvpallivõistkonna tantsutüdrukute juhendaja Grete Reimand.    

Täna algav Moekuulutaja festival toob kahel päeval, 14.-15. oktoobril Lõuna-Eesti publikuni algava sügis/talvise hooaja uusimad kollektsioonid. Külastajateni jõuab kolm eri moeetendust sügiseselt lavalt ja meelierutav show laupäeval moeateljeelt Ebmbassy of Fashion. 

Stilistidena astuvad sel sügisel üles Jane Kukk (Välipraktika), Kuldnõela võitja Ketlin Bachmann (Peegeldused) ja tele-ekraanidelt tuttav Ženja Fokin (Metsikud teismelised). Lavastajarollis on kõrgelt hinnatud Tartu Ülikooli korvpallivõistkonna tantsutüdrukute juhendaja Grete Reimand.

Jane Kuke vabaajariietele pühendatud etendus „Välipraktika“ on inspireeritud tänavatelt, kus casual stiil end kõige ehedamal kujul eksponeerib. Jane põhjendab: „Inimesed meie ümber õpetavad ja inspireerivad meid iga päev. Kõigil on omad tegemised, omad maailmad, milles nad elavad, omad kohustused, soovid ja olemus. Tänavatel suhestume aga kõik üksteisega, vaatleme ja õpime ning laseme end uutel moevooludel kaasa viia.“

Alati särav ja jutukas Ženja on just noorte jaoks mõeldud etenduseks kokku pannud komplektid, mis on praktilised, kuid samas piisavalt asised. Ženja hoiatab, et laval näeb (moe)jahil käiku vaid siis, kui vaataja võtab endaga veidi nalja kaasa. Ketlin Bachmanni poolt stiliseeritud klassikaetendus on kantud sellele hooajale omasest külluslikust meelelisest värvigammast – sügavad kirsipunased, šokolaadipruunid ja soojad karamellikarva toonid. Laval nähtavad komplektid on tema sõnul glamuursed ja õige pisut retrohõngulised.

Uudisena on Moekuulutaja ajal 13.-15. oktoobrini kella 11:00 –19:00 avatud ka Tartu Kaubamaja kõige esimene ajutine ehk Pop Up pood. Oma parimate paladega astuvad üles Ülle Suurhans-Pohjanheimo, Xenia Joost, Hanna Korsar, Piret Ilves, Kalle Aasamäe, Liina Stein ja Tallinn Dolls. Valikus leidub seelikuid, jakke, pluuse, T-särke ja mantleid naistele; pükse ja pintsakuid meestele; kleidikesi ja kostüümikesi väikestele tüdrukutele.

Muusikalist elamust pakuvad reedel DJ Widenski koos Teele Viiraga ja ansambel C-Jam laupäeval. Plaate keerutavad DJ MVP ja DJ Kashu. Üritust juhivad Elina Pähklimägi ja Meelis Kompus.

 

Moekuulutaja ajakava

Reede, 14. oktoober

16.00 Moeetendus “Välipraktika”

16.30 Dj Widensky ja Teele Viira

17.00 Moeetendus “Metsikud teismelised”

17.30 DJ Widensky ja Teele Viira

18.00 Moeetendus “Peegeldused”

 

Laupäev, 15.oktoober

12.00 Moeetendus “Välipraktika”

12.30 C-Jam

13.00 Embassy of Fashion Rocks galaetendus

13.30 Moeetendus “Metsikud teismelised”

14.00 C-Jam

14.30 Moeetendus “Peegeldused”

 

Moeetendustes näeb meie kolme stilisti poolt parimaid valikuid Kaubamajast, Montonist, Mosaic’ist, Baltmanist, ICON’ist, Terranovast, Vero Modast, Denim Dream’ist, Swing’ist, Chiccost ja Universaal Universumist. Aksessuaaride eest hoolitsevad Jetty, ABC King, SHU, Pro Optika, Antica Murrina Venezia ja Diva.

 

Sügistalviseid meigitrende tutvustab Max Factor ja soenguid seab Wella Professionals. Metsiku ilu toob sel sügisel külastajateni stiilne Mazda 6.

 

Buduaar.ee