Moët & Chandon – edukuse ja glamuuri šampanja!

Moët & Chandon – edukuse ja glamuuri šampanja!

Juba ligi kolm sajandit on Moët & Chandon hoidnud enda käes maailma armastatuima šampanja tiitlit. Moët & Chandon on hetkel vaieldamatu šampanjaturu liider – seda nii maailmas kui Eestis.

Juba ligi kolm sajandit on Moët & Chandon hoidnud enda käes maailma armastatuima šampanja tiitlit. Moët & Chandon on hetkel vaieldamatu šampanjaturu liider – seda nii maailmas kui Eestis

1743. aastal pani visiooniga mees Claude Moët aluse oma šampanjamajale. 1792. aastal võttis ohjad enda kätte Claude’i pojapoeg Jean-Remy Moët, keda võib lugeda šampanjamaailma kõige tähtsamaks meheks. Just tema tegi šampanjast ülemaailmse luksuse sümboli.

Chandon lisandus firma nimesse 1832. aastal, mil Jean Remy järel asusid firmat juhtima tema pojapoeg Victor Moët ning väimees Pierre-Gabriel Chandon. 1971. aastal ühendasid oma jõud 2 suurt luksusjookide kontserni – Moët & Chandon ning Jas Hennessy & Co. Viimane suur ühinemine toimus aastal 1987, kui liideti jõud luksuskaupade tootja Louis Vuittoniga. Tekkis mõjuvõimas LVMH ehk Louis Vuitton Moët Hennessy grupp.

2008. aastal sai Moët & Chandon’ist Oscarite ametlik šampanja ning uueks reklaamnäoks valiti filmidiiva Scarlett Johansson.

 

Eestis on Moët & Chandon’i ametlikuks edasimüüjaks Prike AS. Eesti tootevalikusse kuuluvad Moët & Chandon Brut Impérial, Moët & Chandon Rosé Impérial, Moët & Chandon Nectar Impérial ning Moët & Chandon Vintage. Peagi lisandub ekslusiivne ning eriline Moët & Chandon Ice Impérial, mida saabub Eesti turule vaid piiratud kogus!

 

Kui soovid teada rohkem šampanjadest ning Moët & Chandoni põnevast ajaloost ja brändist, siis vasta lihtsatele küsimustele SIIN ja võid võita koha Moët & Chandoni šampanjakoolitusele! (NB! Osaleda saavad vaid isikud vanuses 18+)