Moodsa maailma keerises – hommikusöök ”Belvita” hompsiga

Moodsa maailma keerises – hommikusöök ”Belvita” hompsiga

Toitumisteadlased rõhutavad, et hommikusöök on päeva tähtsaim söögikord. Lisaks sellele, et hommikusöök annab energiat kogu hommikuks, aitab see ka hoida kõik organismi töörežiimid õigetes normides.

Kaasahaaratuna moodsa maailma keerisest, koosneb meie igapäevaelu tempo paratamatult kiirustamisest, kiirendamisest ja ruttamisest. Selle tulemusel unustame aegajalt elementaarsed ent väga olulised päevarituaalid, mis mõjutavad otseselt meie päevaseid tegemisi ja energiavarusid. Näiteks tihtipeale kuuleme vabandusi nagu ”ma ei söö hommikusööki, sest ma lihtsalt ei taha…” või ”Mulle piisab hommikuti vaid ühest kangest tassist kohvist.” Toitumisteadlased aga rõhutavad, et hommikusöök on päeva tähtsaim söögikord. Lisaks sellele, et hommikusöök annab energiat kogu hommikuks, aitab see ka hoida kõik organismi töörežiimid õigetes normides.

Homps “Belvita” – eduka päeva mootor

Väga oluline on valida hommikusöögiks korralik menüü. Päeva alguses on eriti tähtsal kohal just süsivesikud, mis varustavad meie keha energiaga. Soovitatav on tarbida pool päevasest süsivesikute vajadusest just teraviljatoodetest. Seepärast on ”Belvita” homps, mis sisaldab väärtuslikke süsivesikuid, parim valik hommikusöögiks. See on valmistatud sõmerast täisterajahust erilise retsepti järgi. ”Belvita” hompsi kasulikkust on tõestatud 5 kliinilise uuringuga. Krõbe ja maitsev homps ”Belvita” sobib hästi puuviljade, kodujuustu, jogurti ja maitserikka hommikukohviga. Igaüks võib valida kolme mõnusa ”Belvita” hompsi maitse vahel: kakao, neljavilja ja piima või mee ja pähkli.

Mis on BELVITA saladus?

“Belvita” retsept on välja töötatud tihedas koostöös toitumisteadlastega. Spetsiaalne tehnoloogia võimaldab säilitada tootes kõik väärtuslike süsivesikute kasulikud omadused. Valides hommikusöögi menüüsse “Belvita” hompsi, imenduvad süsivesikud organismi järk-järgult 4 tunni jooksul. See tagab energiaküllase hommiku pikemaks. 

„Belvita“ homps sobib ideaalselt neile, kes on haaratud moodsa maailma kiiresse keerisesse, ent mõistavad samal ajal tasakaalus ja täisväärtusliku toitumise olulisust tugeva tervise tagamiseks.