Neera muutuja Liivika fotoshooting Buduaari talveajakirja

Neera muutuja Liivika fotoshooting Buduaari talveajakirja

Jõuluteemad on juba praegu aktuaalsed. Tuleb ju ära otsustada, kus, kuidas, kelle juures erinevad jõulukoosviibimised sel aastal läbi viia. Enamikul meist tuleb nõustuda, et jõuluaja juurde kuulub alati ka rikkalikult maitseelamusi ning mida sotsiaalsem oled, seda enam neid sööginaudinguid ette on näha. Võimalike liialduste osas,  mis võivad hakata vaevama nii keha (ootamatud lisakilod) kui vaimu (enesehinnangule põnts), juba ette muretsedes, otsustasime proovida, kas nädalase Neera organismipuhastuse programmiga on võimalik oma söögipatud andeks saada, vabaneda mõnest kuni viiest kilost ning sobituda taas kleiti, mida oli plaanis pidulikel jõulupuhkudel kanda.

Jõuluteemad on juba praegu aktuaalsed. Tuleb ju ära otsustada, kus, kuidas, kelle juures erinevad jõulukoosviibimised sel aastal läbi viia. Jõuluaja juurde kuulub alati ka rikkalikult maitseelamusi ja mida sotsiaalsem oled, seda enam neid sööginaudinguid ette on näha.

Võimalike liialduste osas,  mis võivad hakata vaevama nii keha (ootamatud lisakilod) kui vaimu (enesehinnangule põnts), juba ette muretsedes, otsustasime proovida, kas nädalase Neera organismipuhastuse programmiga on võimalik oma söögipatud andeks saada, vabaneda mõnest kuni viiest kilost ning sobituda taas kleiti, mida oli plaanis pidulikel jõulupuhkudel kanda.

Mis on Neera siirup?
Neera siirup on erinevate puusiirupite segu, mis sisaldab naturaalset C sordi Kanada vahtrasiirupit koos mõningate Kagu-Aasia palmisiirupi sortidega. Neera Madal Bal siirupisegu on välja töötatud selleks, et anda paastumise ajal inimese organismile vajalikus koguses mineraalaineid. Vahtrasiirup sisaldab rikkalikult mangaani ja tsinki, kahte mineraalainet, mis on meie organismi normaalseks elutegevuseks väga vajalikud. Palmisiirup sisaldab aga suures koguses kaaliumi ja kaltsiumi, mis on vajalikud meie keharakkudele õigesti funktsioneerimiseks ja seega olulise tähtsusega organismi toksiinidest puhastamise ajal. Seega pakub Neera Madal Bal siirup ideaalset mineraalainete kompleksi.
Neera puhastusprogramm koosneb tahkest toidust loobumisesest, piirates nii valitud ajaks tarbitavate kalorite hulka. Samuti organismi puhastumisest toksiinidest ja šlakkidest koos ümbermõõtude vähenemise ja kaalukaotusega.

Paastuprogrammi kestvuste osas saab lisa lugeda SIIT

Milles puhastusprogramm seisneb?
Neera siirupit tarbitakse koos vee ja sidrunimahlaga, mis lõhustab organismis leiduvaid rasvu, ning soovitatavalt ka cayenne’i pipart lisades, mis on samuti tuntud kui kehakaalu vähenemist soodustav looduslik produkt. Neera dieet aitab nii kõhnuda kui ka vältida liigsete kilode taaskogumist, sest peale puhastavat dieeti väheneb oluliselt soov lubada endale raskesti seeditavat ja ebatervislikku toitu.


Meie eksperimendile – kas lühikese ajaga on võimalik tõhusa organismipuhastusprogrammi Neera abil viia end oma lemmikkleidi vormi? – reageerisid ligi 60 julget naist, kellede hulgast valisime välja Liivika. Tema kirja sisu (soov langetada vaid mõned kilod)  ja kirjutamise stiil meeldis meile ja kandidatuur tundus igati sobilik. Tulemus kinnitas meie õiget valikut.

Liivika kirjas olev kleidilõik oli järgmine: Pean tunnistama, et minu vähesed kleidid on kapinurka tolmu koguma ununenud, päris unistuste kleidid aga paraku siiani kurvalt poodidesse rippuma jäänud. Just sel põhjusel on iga-aastane jõuluhooaja saabumine üks paras peavalu, sest enda peegelpildi nägemine kleidis ei tundu hetkel kõige ahvatlevam vaatepilt. Ent mõte sellest, et võiksin oma unistuste kleiti kas või saabuvatel jõuludel kanda, on piisav motivatsioon, et kirjutada Buduaarile soovist see eksperiment läbi teha.

Just uue lemmikkleidi kinkimise plaan oli edukale eksperimendi läbitegijale meil ka koos eestimaise rõivabrändiga Bastion. Tänaseks on Liivika paastu ja paastust väljatuleku edukalt sooritanud ning tema enda lemmikleit ka taas selga mahutatud. Samuti on ta ka uue kleidi Bastioni jõulukollektsioonist välja valinud ning kõike seda jäädvustasime ka Maksim Toome fotostuudios.

Kuidas Liivikal see teekond läks ja kui suured muutused saabusid, saab lugeda ja pildilt vaadata Buduaari talvisest ajakirjast, kust leiad ka võrdlusmomendi – vahetult enne paastu algust klõpsatud fotod. Kaunis pidulik lõpptulemus valmis tuntud meikari ja stilisti Jana Bobergi käe all, kes valis põhjamaiselt blondile Liivikale meigi Lumene dekoratiivkosmeetika toodetega ning kasutas soengu tegemisel Soomest pärit kaubamärgi Cutrin sarja tooteid.

Kokkuvõtteks on sobilik lisada Liivika kandideerimise kirja viimane lõik: Miks mitte tõestada, et ka mina suudan olla motivatsiooniks eelkõige iseendale ning ehk mõnele teiselegi, kes viimases hädas käega lüüa tahaks.

Tõepoolest motiveerisid ja olid tubli ja nagu lubatud, siis lõpuni käidud paastutee korral saadame Liivika nüüd Estonia Spa poolt välja pandud lõõgastavale Surnumere keskuse külastusega spaa-puhkusele.

Paastuprogrammi Neera ostukohad leiad SIIT 

Kui sa nüüd arvad ära, millise uue kleidi Liivika valis endale Bastioni jõulukollektsioonist, siis kingime ühele õige kleidinime kommentaaridesse lisanud vastajale ära Neera Madal Bal siirupikanistri.

Aega on 20. novembrini.

ÕIGE VASTUS on: Liivika valis bastioni jõulukollektsioonist omale ajatu ja klassikalise musta kleidi nimega MIRABEL

Esimesena pakkus õige vastuse EgneT. Ootame sinu kirja triin.eamets@buduaar.ee

Krista Maldur