Nike: sportlik on uus seksikas

Mis on tänapäeva mõistes sport? Paljude naiste arvates on sport samaaegselt nii energiaallikas, elufilosoofia kui ka meelelahutus.

Mis on tänapäeva mõistes sport? Paljude naiste arvates on sport samaaegselt nii energiaallikas, elufilosoofia kui ka meelelahutus. Võimalus olla õnnelik ja uhke oma kehas ning kindlustada püsivalt tugev tervis. Sport on killuke rõõmu, mida igaüks meist endale lubada saab.

Maailma juhtiv spordi – ja vabaaja kaubamärk Nike on juba pikkade aastate jooksul aidanud miljonitel naistel oma treeningukogemusi maksimaalselt nautida. Nike erksavärvilised, mugavad ja kvaliteetsed, põnevate lõigete ning mustritega rõivad ei saa jätta kedagi ükskõikseks.

Oma tootearenduses ja disainis on Nike erilist tähelepanu pööranud asjaolule, et rõivad rõhutaksid igati naise keha ilu ja treeningutega saavutatud tulemusi. Olgem ausad, kellele meist ei meeldiks pisut uhkeldada oma treenitud selja – või kõhulihastega?

KÕIK me naised oleme mingis mõttes Supernaised: käime tööl, valmistame maitsvaid sööke, kuid samas leiame alati ka aega selleks, et olla igapäevaselt kaunid ja käia trennis. Nike on kaubamärk, mis fännab Supernaisi: Sind, Mind ja Meid Kõiki!

Vaata allolevast galeriist uut ja pilkupüüdvat Nike’i 2014. aasta kevadkollektsiooni.
Valikuga saab ise tutvuda Nike Womeni esinduspoes Viru Keskuse I korrusel.
 
Kristiina Virt