Nordic Jet Line – kui sul on mugavus veres

4 kommentaari

Nordic Jet Line opereerib kahe autokatamaraaniga Tallinn Helsingi liinil. Nordic Jet Line’i
navigatsiooniperiood kestab aprillist kuni detsembrini, mil
katamaraanid väljuvad kuus korda päevas mõlemast sadamast. Sõit üle
lahe kestab 1,5h. Mõlemad katamaraanid – HSC Nordic Jet (1998) ja HSC Baltic Jet (1999) – on identsed ning valmistatud reisijate ja autode veoks spetsiaalselt Tallinn-Helsingi liinile.

Nordic Jet Line opereerib kahe autokatamaraaniga Tallinn Helsingi liinil. Nordic Jet Line’i navigatsiooniperiood kestab aprillist kuni detsembrini, mil katamaraanid väljuvad kuus korda päevas mõlemast sadamast. Sõit üle lahe kestab 1,5h.


Mõlemad katamaraanid – HSC Nordic Jet (1998) ja HSC Baltic Jet (1999) – on identsed ning valmistatud reisijate ja autode veoks spetsiaalselt Tallinn-Helsingi liinile.

Nordic Jet Line
’i kiirlaevad mahutavad 428 reisijat, 38 sõiduautot ning 2 bussi. Laevadel on 2 reisijatesalongi – Business Class ja Jet Class.
Reisijaid teenindavad kohvik, kauplus Jet Shop ning panoraamvaatega Jet Stream Bar. Laeva infoletis – Jet Desk – on võimalus vahetada valuutat.

Business Class’ist avaneb suurepärane vaade merele, rahulik õhkkond sobib ka töötamiseks. Business Class´i piletihinnas sisaldub buffet-laud (külm ja soe toit) koos vabalt valitud jookidega. Mõlemas terminalis on Business Class´i reisijatele eraldi ooteruum – Business Lounge. Business Class´i kliendid väljuvad laevalt esimestena.

Jet Class
on mugavate diivanite ja kohvikulaudadega kaasaegne ning ruumikas reisijatesalong, mis annab võimaluse veeta aega vastavalt soovile – nii seltskondlikult kui ka üksinda.

Nordic Jet Line’i eelised:

• Nordic Jet Line hoolib oma klientidest; lisaks mugavatele ja turvalistele laevadele pakume klientidele kvaliteetset ja sõbralikku teenindust
• hubane ja kõrgetasemeline Business Class koos äriklassi ooteruumidega mõlemas sadamas
• suitsuvabad reisijatesalongid (nii Jet kui Business Class'is)
• meeldivad kaasreisijad
• mõlemad terminalid asetsevad kesklinnas, ning teenindavad vaid Nordic Jet Line’i reisijaid
• auto parkimine otse terminali kõrval nii Tallinnas, kui Helsingis
•terminalist laevani lühike vahemaa

Nordic Jet Line’i terminalid:

Katamaraanid väljuvad Tallinna kesklinnast C-terminalist ning saabuvad Helsingi Kanavaterminali. Katamaraanid viivad kliendid nii Tallinnas kui Helsingis otse südalinna, Tallinna terminal asetseb 5minutilise jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast, Helsingi terminal asub Kauppatori kõrval Katajanokka-l. Mõlemad terminalid teenindavad ainult Nordic Jet Line’i reisijaid, tagades kiire laevale- ja maalepääsu.

Nordic Jet Line tootevalikus leidub midagi igaühele:

Päevakruiisid, autopaketid, hotellipaketid ja perepaketid.

Päevakruiise on erinevate pikkuste ja hindadega nii äri- kui turistiklassis. Soodsaimad pakkumised reisipiletitele ja autopakettidele on saadaval online broneerimissüsteemis.

Peredele on Nordic Jet Line-l nii mõndagi toredat pakkuda.

Enamik meist on raamatute ja filmide kaudu tuttavad Muumitrollide tegemiste-toimetamistega, kuid miks mitte minna neid oma silmaga kaema? Reisid Muumimaale on ülipopulaarsed nii pisikeste kui ka suuremate laste seas, vahvaid pakette Muumimaale pakub sellel suvel juba teist aastat ka Nordic Jet Line.

Peredele, kus lapsed suuremad, võib kindlasti soovitada lustimist Särkänniemi elamuspargi atraktsioonidel. Särkänniemi ei ole pelgalt lõbustuspark, sealt leiab lisaks ka delfinaariumi, kus delfiinid ja nende koolitajad annavad etendusi mitu korda päevas. Ka lapsed on etendustesse kaasatud – kui veab, on võimalus lausa oma käega delfiinile pai teha! Samas asub ka lasteloomaaed ning karussellid pere kõige pisematele.

Linnanmäki
lõbustuspargi vahetus läheduses asub meremaailm Helsinki Sealife – eksponeeritud on kõikvõimalikud mere-elanikud, alustades heeringast ning lõpetades merihobude ja haidega.

Vaid lühikese metroosõidu kaugusel Vantaa suunas ootab aga teaduskeskus Heureka – siit saab palju informatsiooni erinevatest teadusaladest, uuematest leiutistest ja nende kasutamisest. Väljapanek on ülipõnev ja enamikke eksponaatidest saab oma käega katsuda ning järele proovida, põnevat vaatamist leidub nii suurtele kui ka väikestele.
Nordic Jet Line'i kliendid saavad soodustust nii meremaailm Sealife kui ka Heureka teaduskeskuse laste– ja täiskasvanupiletitest.


Nordic Jet Line’i kontaktid:

AS Nordic Jetline                                        
Vanasadam Reisiterminal C                                                                  
EST-10111 TALLINN                                                               
Tel.  +372 6 137 000                       
Faks      +372 6 137 222                                                         
Internet www.njl.info                          

                                
Nordic Jetline Finland Oy          
P.O. Box 134                                                   
FIN-00161 HELSINKI                                       
Tel:+35860001655 (Kõne hind 1.97 € +kkm)
Faks + 358 9 681 77111                                      
Internet www.njl.info