Number 1 stiilinõuanne Nicole Richie’lt

Nicole Richie on alati olnud ülistiilne, kuid samas on tal välja kujunenud oma stiil ning ta ei jookse trendidega kaasa - ta pigem loob neid ise. Mis on selle naise saladus? Milline on parim stiilinõuanne, mis tal meile anda on? Lõpuks Nicole ka avaldas selle!

Nicole Richie on alati olnud ülistiilne, kuid samas on tal välja kujunenud oma stiil ning ta ei jookse trendidega kaasa – ta pigem loob neid ise. Mis on selle naise saladus? Milline on parim stiilinõuanne, mis tal meile anda on? Lõpuks Nicole ka avaldas selle!

“Sa ei peaks mitte kunagi tundma end halvasti, kui trend, mida kõik kannavad, sulle ei sobi. Pole midagi lahedamat ja atraktiivsemat kui naine, kes on 100% tema ise. Oled võidus täpselt nii kaua, kui nii käitud.” Nicole lisas veel, et kui ta ei tunne, et tahab kanda kontsasid, siis vaatamata sellele, et ta on lühike (155 cm), läheb ta ikka välja madalates jalanõudes. Tihtipeale kui naine leiab poes mõne eriti ilusa kleidi ja seda selga proovib, siis jätab selle ostmata, kuna teab, et see näeks kellegi pikema seljas atraktiivsem välja. Nicole on sellega leppinud ja on uhke selle üle, kes ta on.

 

Buduaar.ee