Õpi pildistama või maalima oma ala tippude käe all!

Kõik me lubame uuel aastal end paremaks muuta. Miks mitte alustada sellest, et õppida  midagi uut, huvitavat ja kasulikku. Tam Galerii pakub kahte põnevat kursust oma ala parimatelt õpetajatelt - aktifoto pildistamise kursus fotograaf Viktor Koshkinilt ja fotorealistliku maali kursus algajatele maalikunstnik Maarit Murkalt. Ürituse raames valmib meistriteos, mida saab kodus seinale riputada või miks ka mitte lähedastele kingituseks viia. Lisaks eneseharimisele saab Tam Galerii kohvinurgas nautida mõnusat muusikat, veini, suupisteid ning mõistagi seltskonda.

Kõik me lubame uuel aastal end paremaks muuta. Miks mitte alustada sellest, et õppida  midagi uut, huvitavat ja kasulikku. Tam Galerii pakub kahte põnevat kursust oma ala parimatelt õpetajatelt – aktifoto pildistamise kursus fotograaf Viktor Koshkinilt ja fotorealistliku maali kursus algajatele maalikunstnik Maarit Murkalt. Ürituse raames valmib meistriteos, mida saab kodus seinale riputada või miks ka mitte lähedastele kingituseks viia. Lisaks eneseharimisele saab Tam Galerii kohvinurgas nautida mõnusat muusikat, veini, suupisteid ning mõistagi seltskonda.

Aktifoto pildistamise kursus algajatele
 
Ideaalne kunstiline kogemus ja mis võiks olla lahedam kingitus sõbrapäevaks  kui pakkuda kallimale sinu fotograafiaalaseid oskusi, et jäädvustada imelised fotod temast.

Tam Galerii pakub suurepärast võimalust fotograafia algtõdede tundmaõppimiseks aktifotode pildistamise kaudu.
Koolitusel tutvutakse valguse põhitõdedega, vaadeldakse keha ja valguse koosmõju ning kauni aktimodelli kaasabil õpitakse tegema kunstilisi fotosid maailmakuulsate aktifotograafide stiilis.

Koolitaja: Eesti parimaks naiste pildistajaks tituleeritud fotograaf Viktor Koshkin
Eeldus: kaamera olemasolu. Soovitavalt statiivi, sülearvuti ja Photoshopi programmi olemasolu (kuid ei ole kohustuslik)
Koolituse hind: 1 900 kr/inimene
Koolitused algavad jaanuaris.

 

Fotorealistliku maali kursus algajatele
 
Tam Galerii pakub võimalust õppida maalima fotorealistlikku kunstiteost. Maalimise objektiks võiks olla portree, mida on alguses lihtsam maalida.
 
Koolitaja Maarit Murka (tunnustatud maalikunstnik ja EKA õppejõud) juhendamisel valmib õlimaal, mida võib uhkusega seinale kinnitada.
Eeldused: Kursusel osalemiseks pole vajalik eelnev kunstialane haridus.
Koolituse hind: 2 300 kr/inimene.
Koolituse hind sisaldab töö materjale: 2 projektorit kohapeal tööde projekteerimiseks, pliiatsid, töötlusprogramm, molbert maalimiseks, lõuend formaadis 50 x 60 cm, õlivärve.
Kursuse kava: Kursus toimub 01.-10. veebruar 2010 esmaspäeviti ja kolmapäeviti, algusega kell 18.00 ja kestab 2h.

Antud kursuse fenomen on see, et imeline kunstiteos valmib ka inimesel, kes siiani ei ole pintslit kätte haaranud. Kindlasti toetab seda kogemust koolitaja Maarit Murka, kelle näpunäidete järgi pintsel lausa liugleb ise lõuendil ja meeled juba aegsalt ootavad järgmist kohtumist.

Kursus on hea kingiidee kallimale sõbrapäevaks või iseendale uue aasta alguseks. Vali kursus, millest soovid osa võtta, küsi lisainfot e-maililt [email protected]  ja  broneeri juba täna Tam Galerii telefonil 6620065.