Parimad kingid koolilõpetamiseks

Parimad kingid koolilõpetamiseks

Koolide lõpetamiste hooaeg on lähenemas – rõõmurohkuse ja teisalt ka pisukese stressi kooslus. Sealjuures võib peavalu tekitada kellelegi ideaalse kingi leidmine. Põhikooli, gümnaasiumi või ülikooli lõpetaja jaoks ei tähista koolilõpp millegi otsa saamist, vaid ka uue algust. Miks mitte teda armsa kingitusega tunnustada? Teeme Sinu valikud hõlpsamaks ning tutvustame mõngaid võimalikke kingiideid.

Koolide lõpetamiste hooaeg on lähenemas – rõõmurohkuse ja teisalt ka pisukese stressi kooslus. Sealjuures võib peavalu tekitada kellelegi ideaalse kingi leidmine.

Põhikooli, gümnaasiumi või ülikooli lõpetaja jaoks ei tähista koolilõpp millegi otsa saamist, vaid ka uue algust. Miks mitte teda armsa kingitusega tunnustada? Teeme Sinu valikud hõlpsamaks ning tutvustame mõngaid võimalikke kingiideid.

Kui soovid lõpetajale kinkida midagi unustamatut, mis talle alati tähtsat päeva meenutaks, on mõistlik valida klassikaline ja võibolla mitte nii väga hetketrende järgiv üllatus. Sobilikud on sel puhul näiteks lihtsamad, kuid siiski kaunid ehted. Mõistlik idee on lõpetajat enne aktust premeerida, nii on tal võimalik uute ehetega juba lõpetamisel särada. Anttila veebilehel on piisav valik ülikauneid, kvaliteetseid ja aegumatuid pärlikeesid, hõbe- ning kuldehteid.

Stiilne ja originaalne käekell on ilmselt üks tavapärasemaid kinke, samas töötab kvaliteetne käekell aastaid ja on seetõttu põhjusega üks traditsioonilisemaid üllatusi. Vajalik on see nii tütarlapsele kui ka meesterahvale olenemata east. Hetke populaarsemad käekellabrändid nagu Axcent, Fossil, DKNY ja Skagen on Anttila tootevalikus täiesti olemas. Need leiad siit.

Järgides juba kindlamalt inimese huvisid või hobisid teeb kingisaaja kahtlemata õnnelikuks ka teatud sellealane kink. Miks mitte kinkida elektroonikat – arvuti- või fotokaupu, telefoni või muud säärast. Ilmselt ei lähe iial alt ka hea parfüümi kinkimisega. Meesterahvale leiad Bruno Banani, David Beckhami, Mexx’i, Police’i ja veel mõningate teiste kvaliteetfirmade lõhnad. Naisterahvas saab end lõhnastada Celine Dioni, Beyonce’i või Naomi Campbelli imeliste parfüümidega.

Lõpuaktus toob kaasa lisakulutusi, kingituse pärast aga siinkohal muretsema ei pea. Anttila pakub võimalust ostu eest ka järelmaksuga tasuda. Vali lihtsalt kodulehel välja enda ostusoov ja maksa selle eest hiljem. Võid tasuda sularahas selle kättesaamisel ning ka 20-päevase maksetähtajaga. Lisaks toob soovi korral Eesti Posti kuller Sulle paki otse koju!