Pidulike sündmuste kleidisoovitused Continental Modalt

Pidulike sündmuste kleidisoovitused Continental Modalt

Sündmustel, mis jäävad mälestustena meelde kogu eluks soovitakse rõivastuda pidulikult, isikupäraselt, kandes edasi seda erilist emotsiooni.

Kevadel saavad paljud kooliskäijad oma pingutustele õpinguteteel tasuks lõputunnistuse, diplomi või kraadi ning suvi on aeg, mil võib leida pulmakutse üksteist leidnud lähedaste inimeste abielu tunnistamisele. Need on sündmused, mis jäävad mälestustena meelde kogu eluks ja sündmused, mil soovitakse rõivastuda pidulikult, isikupäraselt, et kanda edasi seda erilist emotsiooni.

Continental Moda on oma mitmekesise valikuga üks tuntumaid kleidipoode Eestis, kus enamik kleite on ainueksemplarid. Kleidid, mida sama tegumoe- ja materjaliga on salongist leitavad kolm kuni neli eksemplari, on erineva värvigammaga ja kindlasti erineva suurusega. Tõdegem, et meile kõigile meeldib kindel teadmine, et tähtsal sündmusel ei kohtu me oma kleidiga.

Pildigaleriis olevad kleidid on Londoni moefirma DYNASTY looming, kelle ainuesindajad on Continental Moda üle terve Skandinaavia. Igale maitsele, kehakujule ja isegi iseloomule leiduvate kleitide hinnad algavad 500 kroonist ulatudes 8000 kroonini. Galeriist nähtavate õhtukleitide hinnad on 1500 kroonist kuni 6900 kroonini.

Selle hooaja moemärksõnadeks on Continental Moda juhi Jaan Põrki sõnul vahukommi toonid, minid või siis maani ulatuvad kleidid, palju tülli, siidi, kohevust. Peamiselt on kasutatud sifoonkangaid ja ka kunstsiidi, mis tagavad kleidi õhulisuse ja lendlevuse. Värvide poolest domineerivad kirevad prindid ja intensiivsus, mustrite osas lilled, geomeetria, liblikatiivad ja ussinahk.

Kuigi koolilõpuaktus on akadeemiline pidulik sündmus, kus valitakse rõivad, mis sobivad etiketireeglitega, on järgnevale peole igati paslik riietada end selleks sündmuseks meeldejäävalt kaunilt. 

Continental Moda asub Tallinnas, Tartu mnt 18. Avatud E-R 10.00 – 19.00  L 10.00 – 17.00

Lisainfo telefonil 6620232