Piiluauk kleidi sees!

Piiluauk kleidi sees!

Tundub, justkui oleks staarid omavahel kokku leppinud, mida punasele vaibale selga panna. Nimelt on viimase aja kuumimaks punase vaiba trendiks nn cut out kleidid, kus on kleidil sees piiluaugud. Kõige populaarsem koht piiluaukudeks tundub olevat just vööpiirkond.  

Tundub, justkui oleks staarid omavahel kokku leppinud, mida punasele vaibale selga panna. Nimelt on viimase aja kuumimaks punase vaiba trendiks nn cut-out kleidid, kus on kleidil sees piiluaugud. Kõige populaarsem koht piiluaukudeks tundub olevat just vööpiirkond.

Loomulikult nõuab selline keskkohta paljastav kleit treenitud keha. Õnneks on meil veel suveni piisavalt aega, et oma kehad selleks ajaks vormi ajada, kui me ise sellise kleidi kandmist endale lubada saame. Kuid sügavale dekolteele, ohtlikult paljastavale lõhikule või elegantselt selga näitavale kleidile on selline vööpiirkonnas pesitsev piiluauk hea ning sama seksikas vaheldus. 

Vaata galeriist, kuidas kannavad cut-out kleiti maailmakuulsad nimed:

Alessandra Ambrosio, Ciara, Miranda Kerr, Karolina Kurkova, Nicole Richie, Ashley Greene, Nikki Reed, Elle MacPherson, Giovanna Battaglia, Rooney Mara, Lauren Santo Domingo, Selena Gomez, Halle Berry ja Rosie Huntington-Whiteley.

 

 

 

Buduaar.ee