Piilume Evely Ventsli meigikotti

Alati kaunis Evely jääb silma kui maitsekas ja stiilne naisterahvas. Milliseid meigivahendeid ja ilutooteid kasutab kaunis Evely? Seda saame teada, kui tema meigikotti piilume.

Alati kaunis Evely jääb silma kui maitsekas ja stiilne naisterahvas. Milliseid meigivahendeid ja ilutooteid kasutab kaunis Evely? Seda saame teada, kui tema meigikotti piilume.

Millist jumestuskreemi kasutad? Milline on sinu lemmik?
Make up Store’i Matt Foundation Milk, Olive või Sand toonid, segan neid kokku ja nii saab kõige loomulikuma tulemuse. Kõige, kõige lemmikum toode on YSL’i valgustpeegeldav pulk.

Milline ripsmetušš sul on? Kas kannad kunstripsmeid?
MaxFactori – Masterpiece või YSL’i oma. Kunstripsmeid kasutan ainult siis, kui need mulle mõne meikari poolt pannakse, üldjuhul ei viitsi ise nendega mässata ja õnneks mul on üpris pikad ja paksud ripsmed, nii et otseselt neid ei vajagi.

Millist huuleläiget- või pulka kasutad?
YSL Gloss Repulpant SPF 10 , Make up Store’i lip gloss pot roosa ja punane on lemmikud.

Millega lööd meigi särama pidulikul õhtul?
Make up Store’i sädelev lainer, värvivalik on neil suur, uusim musta ja punasega on minu arust eriti efektne! Lisaks on mul NARS’i silmavärvid, milles on mitmeid säravaid ning värvilisi hulle toone, millega meiki teistsugusemaks teha.

Millist näokreemi kasutad?
Elizabeth Ardeni päeva- ja öökreemi.

Millist kehakreemi kasutad?
Australian Gold niisutavat kehakreemi. Naha teeb hästi mõnusaks ka Collistar Slim Oil, mille lõhn mulle tohutult meeldib.

Milline on sinu lemmik küünelakk?
O.P.I. lakid on mulle ammu meeldinud ja lõpuks on need ka Eestis müügil, mis on väga tore! Make up Store’i viimasest kollektsioonist must lakk Johanna jääb küüntel väga kihvt.

Millised on sinu juuksehooldusvahendid?
Tigi Control Freak tooted ning Wella Luminous sari on seni lemmikud ja julgen neid soovitada. Lisaks Davines’i juuksemask NouNou.

Milline oli sinu viimane iluost, kuidas rahule jäid?
Ostsin Make Up Store’ist tooteid ja kõigiga olen väga rahul. Eriti rahul olen musta silmalaineri värviga, mis on tõeliselt hea toode!

 

Mari Ojasaar