Piret Järvis sai tantsusaatest hea ilunipi

Piret Järvise ilu pole kellelegi märkamatuks jäänud. Milliseid ilutooteid lauljatar kasutab, selgub tema meigiarsenali piiludes.

Piret Järvise ilu pole kellelegi märkamatuks jäänud. Milliseid ilutooteid lauljatar kasutab, selgub tema meigiarsenali piiludes.

Millist jumestuskreemi kasutad? Milline on sinu lemmik?
Hetkel tarvitan MAC-i “Studio Fix Fluid SPF 15” ning Max Factori “AgeRenewe” jumestuskreeme. Enamasti kui vaja meiki teha, segan need kaks omavahel kokku – nii saan täpselt õige tooni. Minu jaoks on jumestuskreemide valik tegelikult üsna piiratud, sest olen enamike suhtes allergiline. Isegi paljude selliste suhtes, millele on suurelt peale kirjutatud, et tegemist on allergiavaba tootega. Max Factori puuderkreemid on ühed vähesed, mida kasutada võin. Õnneks on selle firma valikus palju väga kvaliteetseid tooteid ja nii olen juba aastaid erinevaid Max Factori jumestuskreeme ka kasutanud.

Millist ripsmetušši kasutad? Kas kannad kunstripsmeid?
Praegu on mul kasutuses Yves Saint Laurent’ “Mascara Volume Effet Faux Cils”. Kunstripsmed muudavad pilgu tõepoolest üliilusaks, aga ise on neid üsna tülikas peale panna. Seetõttu kasutan võimalust kunstripsmeid kanda siis, kui mõni meigikunstnik mind meikima satub. See juhtub enamasti fotoshootingute või teleesinemiste eel.

Millist huuleläiget või huulepulka kasutad?
Bourjois’ huuleläiked on väga mõnusad.

Millega lööd pidulikul puhul meigi särama?
Särapuudritest on lemmikud Bourjois “Delice De Poudre” ja MAC-i “Tahitian Sand Beauty Powder”.

Millist näokreemi kasutad?
Näohoolduses kasutan Dr. Hauschka tooteid: Quince Day Cream ja Eye Contour Day Balm.

Millist kehakreemi kasutad?
Hetkel ei kasutagi kehakreemi.

Milline on sinu lemmik küünelakk?
Lakin küüsi haruharva. Kuna mängin kitarri, siis ei saa ma oma küüsi kunagi väga pikaks kasvatada, samuti on parema käega kitarrikeeli sõrmitsedes või tõmmates soodumus, et lakk koorub jube kiiresti maha. Samas tuleb tunnistada, et küüned on võrreldes ajaga, mil neid tihemini lakkisin, nüüd kõvasti tervemad ja tugevamad.

Millised on sinu juuksehooldusvahendid?
Hetkel kasutan juuste pesemiseks Wella System Professionali Repair sarja šampooni ning 30 sekundi kreemmaski. Juustesse jäetava palsamina tarvitan Schwarzkopfi Gliss Kur Total Repair’i, mis on saadaval võrdlemisi odava hinnaga, aga minu juuste puhul toimib see paremini kui miski muu. Juukseotste maskina kasutan aeg-ajalt The Body Shop’i Coconut Oil Hair Shine´i.

Milline oli sinu viimane ilu-ost, kuidas rahule jäid?
Tantsusaates osalemise tõttu olin sunnitud ostma endale isepruunistava kreemi. Õmbleja soovitas mulle Shiseido “Brilliant Bronze Quick Self-Tanning Gel’i”, mis töötab tõepoolest suurepäraselt, jättes kena ja ühtlase tooni ning vastupidiselt isepruunistajatele, pole tal ka ebameeldivat lõhna.

Mari Ojasaar