Pleasure State – enesekindlale naisele!

15 kommentaari
Pleasure State – enesekindlale naisele!

Pleasure State sündis nägemusest ja soovist viia pesuturg selle traditsioonilisest kontekstist uude ajastusse, mis oleks radikaalselt inspireeritud moest ja innovatiivsest tekstiilitehnoloogiast.

Loomuomane luksuslikkus, peen stiil ja rafineeritud julgus on põhjused, miks Pleasure State on saanud üheks kuumemaks nimeks intiimpesutööstuses. 2004. aasta mais Austraalias rajatud Pleasure State on saavutanud kiiresti juhtiva koha luksuspesu moedisaini alal.

 

Pleasure State on disainerimärk, mis peegeldab kõige valivama kliendi stiili ning on loodud eelkõige eklektilise ja kosmopoliitse elustiiliga naisele. Siin kohtuvad ja segunevad tänapäevane elegants, diskreetne luksus ja ülim mugavus, luues uute stiilide ja trendide esirinnas oleva tootemargi, mis on loodud võrgutama ja kütkestama.

 

 Pleasure State tähendab pesustiilide joondamist juhtivate ülariiete trendide järgi. See asetab valmisriiete ja kõrgmoe kollektsioonide peamised mõjud teise valdkonda, ühendades need peene ja eksklusiivse pesuloominguga. See tootemark ammutab ühtlasi inspiratsiooni tänapäeva üleriiete luksuslikest kangastest. Pleasure State tabab naiste soovide olemuse, pannes neid endid tundma nagu nad soovivad: mänguliste, võrgutavate ja üliatraktiivsetena.

 

Ülima luksuse sümboliks olev Pleasure State hõlmab endas loomingulisuse, kvaliteedi ja tehnoloogia kõrgemaid standardeid, lähtudes pideva taasleiutamise ja innovatsiooni ainulaadsest filosoofiast. Ühe tugeva identiteediga Pleasure State on aja jooksul arenenud eraldiseisvateks tootemarkideks: „Pleasure State Couture“ on autorikollektsioon, „Pleasure State White Label“ on laiatarbekollektsioon, „Pleasure State VIP“ on moekollektsioon suure büstiga naistele ja „Pleasure State My Fit“ põhineb uusimal push-up tehnoloogial ja bioloogial.

 

Iga loodud ese on disainitud pideva tähelepanuga detailide suhtes. Iga märk kannab Pleasure State’i käekirja, olles ülima täiuse sünonüümiks, kus toote kvaliteedi tagamisel ei tehta kunagi mingeid kompromisse. Pleasure State kehastab ideaalset tasakaalu vajaliku mugavuse ja ülima luksuse vahel.

 

Pleasure State Couture väljendab naise unistuste ja soovide maailma, väljendades nii tema enesekindlat kui ka sensuaalset poolt. Oma mitmekülgsuses vastab see tema erinevatele meeleoludele. Kujutlege peeneid tootemargile ainuomaseid importkangaid, Swarovski kristallidega kaunistusi, puhast siidi, õrna pitsi, keerukaid detaile, mõelge kõrgmoe etendustele – see määratlebki Pleasure State Couture’i kollektsiooni.

 

Soovides endale parimat, peab isegi igapäevapesus olema midagi erilist. Seda pakub Pleasure State White Label, mis on taskukohasem luksusmark, mis kannab Couture’i kollektsiooniga samu väärtusi, kuid jääb hinnalt madalamaks. Selles margis kasutatakse ära kõike Couture’i kollektsiooni väljatöötamisel avastatut. Kvaliteetseid kangad, originaalsus, ainulaadne disain, mängulisus – see ongi Pleasure State White Label.

 

Pleasure State VIP on oivaline pesu suurerinnalistele naistele suurustes 70 – 85 DD – G. Pleasure State VIP on piisavalt praktiline, et seda igapäevaselt kanda, kuid ainulaadne ja kvaliteetne disain muudavad selle ka eriliste sündmuste jaoks sobivaks. Selles valitseb ideaalne tasakaal selgasobivuse ja ülima luksuse vahel, jäädes endiselt truuks Pleasure State tootemargi olemusele ja moetunnetusele.

 

Pleasure State My Fit tehnoloogia väljatöötamisel aastal 2005 kavandas Pleasure State push up korvi  padjakesed, mis muudaks dekoltee täiuslikumaks ja vastaks kliendi nõuetele, luues ideaalse dekoltee ja silueti. Pleasure State My Fit on ideaalne kogu päeva push up rinnahoidja igapäevaseks kasutamiseks.

 

Pleasure State üle maailma

Pleasure State, määrates trende ja olles alati omast ajast ees, on vallutanud maailma tormijooksuga. Autorikollektsioon Pleasure State Couture, laiatarbekollektsioon Pleasure State White Label, Pleasure State VIP, mis on disainitud rinnakatele naistele, ja astmeliste korvidega push up rinnahoidjate kollektsioon Pleasure State My Fit on hetkel saadaval enam kui 30 riigis. Seda tootemarki saab osta spetsiaalsetest boutique’idest ja prestiižsetest kaubamajadest, nagu Galeries Lafayette Pariisis, House of Fraser ja Selfridges Suurbritannias, Myer Austraalias, Victoria’s Secret Ameerika Ühendriikides ning Wild Orchid Venemaal ja Ukrainas.

 

Pleasure State´i kollektsioonid on Eestis müügil:

 

Pleasure State Couture, Pleasure State VIP, Pleasure State White Label, Pleasure State My Fit Intimo butiigis Viru 17 Tallinn

Pleasure State Couture – Stockmanni kaubamajas

 

www.intimo.ee

www.pleasurestate.com