Punase vaiba kuumim juuksetrend – kahte tooni juuksed

16 kommentaari
Punase vaiba kuumim juuksetrend – kahte tooni juuksed

Ühte tooni juuksed tunduvad kuidagi igavad sellel hooajal. Hetkel on punasel vaibal kõige kuumem soengutrend kahes toonis juuksed. Inspiratsiooni saadi Pradalt, Jaapani disainerilt Yohji Yamamoto’lt ja Gaultier’lt.
 

Ühte tooni juuksed tunduvad kuidagi igavad sellel hooajal. Hetkel on punasel vaibal kõige kuumem soengutrend kahes toonis juuksed. Inspiratsiooni saadi Pradalt, Jaapani disainerilt Yohji Yamamoto’lt ja Gaultier’lt.

Enamasti tuleb modellidel disainerite hullumeelseid trende vapralt moelaval välja kanda. Ent sel hooajal on trendiga kaasa läinud ka mitmed staarid. Drew Barrymore, Katy Perry, Lady Gaga ja palju teised staarid üllatavad julgete toonidega juustes.

Selleks, et värvi juustesse lisada, on mitmeid erinevaid meetodeid kasutatud. Lisatud on värvilisi juukspikendusi. Juuste otsad või juured on värvilise pastaga toonitud. Ja neile, kes ihkavad püsivamat tulemust, siis loomulikult saab juukseid professionaalide poolt värvida lasta. Kui soovid lugeda, kuidas saada kodusel viisil toonitud juukseid, siis vaata siit .                       

Imelihtne viis tavalise kriidiga juukseid toonida on järgmine: niisuta juukseotsad veega. Värvi kriidiga niisked juuksed. Tõmba juuksed natuke üksteisest lahti ja lase neil nii kuivada. Sellisel viisil saad kena tooniga juuksed, mis püsivad järgmise pesuni.

 

Värvilisi soenguid!

Mari Ojasaar

Sarnased artiklid