Rannarahva täika Viimsis kutsub kõiki huvilisi uudistama!

Rannarahva täika Viimsis kutsub kõiki huvilisi uudistama!

Rannarahva täika Viimsis kutsub köögikraami ostma-müüma-vahetama.   17.oktoobril kell 10.00-15.00 toimub Rannarahva Muuseumis oktoobrikuine Rannarahva täika. Seekord peetakse Viimsis nõudelaata „Potid, pannid ja portselan“. Tasuta õpitubades saab harjutada keraamika ja lauakaunistuste tegemist.    

Rannarahva täika Viimsis kutsub köögikraami ostma-müüma-vahetama.

17.oktoobril kell 10.00-15.00 toimub Rannarahva Muuseumis oktoobrikuine Rannarahva täika. Seekord peetakse Viimsis nõudelaata „Potid, pannid ja portselan“. Tasuta õpitubades saab harjutada keraamika ja lauakaunistuste tegemist.

 „Viimsi rannarahva täikad on nii ostjatele kui müüjatele väga meeldima hakanud – alati on olnud huvilisi väga palju ning kasu on saanud kõik kohaletulnud,“ ütles SA Viimsi Muuseumid juhatuse liige Riina Aasma. „Oktoobrilaadale ootame kõiki müüma ja ostma nõusid, lauakaunistusi, köögitehnikat, temaatilist käsitööd, kokaraamatuid, miks mitte köögimööblit jmt. Vaadake köögikapid ja puhvetid selle pilguga üle – ehk on tahtmine midagi ära anda või vajadus mõni uus asi soetada,“ rääkis Riina Aasma.

Ka meie antiiginurk on seekord pühendatud kokakunstile – tsaariaegsed serviisid, talulaua liuad, esivanemate toiduretseptid – kõik on olemas. Kohapeal saab õpitubades ise kasulikke nippe juurde õppida: tehakse keraamikat ja lauakaunistusi. Õpitoad, nagu ka laada külastamine, on kõigile soovijaile tasuta. Samuti on laadapäeval tasuta muuseumi külastus,“ lisas Riina Aasma.

 Halba ilma ei maksa peljata – tormi ja tuisu korral kolib laat katuse alla.

 

Järgnevad täikad sellel aastal toimuvad:

21. novembril „Kõik müügiks“ – pühadeeelne suurpuhastus: kapid korda, üleliigne müügiks;

12. detsembril „ Jõululaat“ – müügil käsitöö, jõulukingitused, jõulukaunistused, jõuluroad.

 

Rannarahva täikale müügiplatsi broneerimiseks palume eelnevalt registreeruda e-postiaadressil riina@viimsivald.ee  või telefonil 50 94 272. Müügikoht maksab 25 krooni, lastele on müügikoht tasuta. Registreeruda saab juba ka novembri ja detsembrikuu täikadele. 

Lisainformatsioon:
Riina Aasma, SA Viimsi Muuseumid juhatuse liige
Tel: +372 50 94 272;
e-post: riina@viimsivald.ee   
www.viimsimuuseumid.ee