Reedel Sugaris selgub ka “Lavamodell” ja TrendVision 2011 auhinna võitja!

Reedel Sugaris selgub ka “Lavamodell” ja TrendVision 2011 auhinna võitja!

29. juulil toimuval “Evian Summer Model 2011” valib Wella Professionalsi esindaja võitja, kes on parim lavalises liikumises ja kes kannab kõige oskuslikumalt välja moerõivad ja trendisoengu. LAVAMODELLi tiitel läheb sellele modellille, kellest õhkub samuti sellel määral terviklikkust ja loomingulist inspiratsiooni, mis kulmineerub lavasäraks ja triumfiks sel ööl!!

29. juulil toimuval “Evian Summer Model 2011” valib Wella Professionalsi esindaja võitja, kes on parim lavalises liikumises ja kes kannab kõige oskuslikumalt välja moerõivad ja trendisoengu. LAVAMODELLi tiitel läheb sellele modellille, kellest õhkub TrendVisioni modellile iseloomulikku terviklikkust ja loomingulist inspiratsiooni, mis kulmineerub lavasäraks ja triumfiks sel ööl!!

Wella Professionalsi missioon on olla ühendavaks lüliks inimestele, kelle kireks on juuksed. Wella pakub lisaks kõrgkvaliteetsetele toodetele ja teenustele ka loomingulist inspiratsiooni, võimaldades juustele neid kauneid hetki, mida võib nimetada triumfiks.  Ühendades moelavade ja rahvusvaheliste loovagentuuride teadmised, esitleb Wella Professionals 2011 Trend Visioni raames soengutrende aastal 2011.

Passionista/Lumina on hetkehooaja trendid ning sügis/talviseks on Glamzon/ Polaris.