GALERII: ReUse Republicu keskkonna-sõbralik stiilimuutus

7.–9. detsembril Kristiine Keskuses ReUse Republicu uuskasutusturu raames läbi viidud keskkonnasõbralik stiilimuutus koostöös Dr.Hauschkaga tõestas, et stiilsetesse ja ainulaadsetesse disainrõivastesse saab riietuda ka keskkonnasõbralikult ja sugugi mitte kulukalt.

 

 

7.–9. detsembrini Kristiine Keskuses ReUse Republicu uuskasutusturu raames läbi viidud keskkonnasõbralik stiilimuutus koostöös Dr. Hauschkaga tõestas, et stiilsetesse ja ainulaadsetesse disainrõivastesse saab riietuda ka keskkonnasõbralikult ja sugugi mitte kulukalt.

ReUse Republicu disainerid-stilistid aitasid registreerunutele Kristiine Keskuses ReUse Republicu rõivaste ja aksessuaaridega uut keskkonnasõbralikku välimust kujundada, Dr. Hauschka ja Margit Järva hoolitsesid meigi ning Kätlin Müller (Intersalon) soengu eest. Enne ja pärast stiilimuutust tehti ülesvõtteid, mille stiilimuutujad hiljem ka endale said.

Keskkonnasõbralik stiilimuutus tekitas palju elevust. Löögile pääsesid esimesed üheksa registreerunut, ülejäänud pidid lootma jääma järgmistele kordadele.

 

Vaata stiilimuutujate galeriid!

 

Buduaar.ee