Rochas’e uue parfüümi reklaamnägu on Olivia Palermo!

8 kommentaari
Rochas’e uue parfüümi reklaamnägu on Olivia Palermo!

Reality sarjast The City tuntud Olivia Palermo on üle maailma tuntuks saanud stiiliikoonina. It-tüdruku staatusest jäi ambitsioonikale naisele aga väheks ning nüüd kinnitab Palermo kanda ka modellina. Peale kampaaniaid firmadele Hogan ja Mango on kaunitar saanud pakkumise olla Rochas uue parfüümi reklaamnägu!

Reality sarjast The City tuntud Olivia Palermo on üle maailma tuntuks saanud stiiliikoonina. It-tüdruku staatusest jäi ambitsioonikale naisele aga väheks ning nüüd kinnitab Palermo kanda ka modellina. Peale kampaaniaid firmadele Hogan ja Mango on kaunitar saanud pakkumise olla Rochas’e uue parfüümi reklaamnägu!

Palermo on alustanud ka blogija karjääri, mis tal vaid ülesmäge liigub. Võitis ta hiljuti ka aasta uustulija tiitli Bloglovin’auhindade jagamisel. Palermolt uuriti, kas ta kajastab ka Oscarite gala kleite oma blogis, mille peale neiu vastas, et tema kajastab oma blogis vaid reaalsete inimeste stiili, mitte ei aja taga kuulsuste glamuuri. 

Olivia Palermo kiitis ka väga prantsuse juurtega firmat Rochas ning rääkis, et Pariisis meeldib talle alati olla sammuke moest ees ning ka tema rõivavalikud on seal armunute linnas palju lustlikumad ja mängulisemad.

 

Buduaar.ee