Rohkem New Yorki kui kunagi varem!

Rohkem New Yorki kui kunagi varem!

Igal aastal annab maailmaturu liider laiatarbe meigitoodete alal – Maybelline New York välja uue kalendri, mis on saadaval vaid piiratud koguses! Eelmisel kahel aastal välja antud kalendrite puhul oleme täheldanud üle maailma tohutut huvi selle vastu ja ostjad on pidevalt küsinud: kust oleks võimalik soetada Maybelline’i kalendreid?

Ilmselgelt saab 2011. aasta kalender veelgi populaarsemaks ja saab üheks ihaldatumaks kultusobjektiks, mida on võimatu endale hankida, mis on väga oodatud ja sellise ikoonilise tähendusega.
 
Maybelline Limited Edition Calendar on kaasaegne, värviküllane ja moetulevikku vaatav väljaanne. Selles kujutatakse kauneid esindusmodelle Maybelline’i kodulinnas New Yorgis – nii värvikalt nagu ainult Maybelline ja  nende meeskond seda teha suudavad!
Uue aasta teemaks on „Rohkem New Yorki kui kunagi varem”! New York on olnud alati imetlusväärseks inspiratsiooniallikaks ja Maybelline´i kaubamärgi lahutamatuks koostisosaks. Kalendrisse on kokku pandud kaunid esindusmodellid, tuleviku moesuunad ja äärmiselt glamuurne julge meik, mille autoriks on andekas meigikunstnik Charlotte Willer.
 
Charlotte Willer Maybelline´i  kalendri kohta:

 „Ma olen Maybelline’i kalendriprojektist täielikult haaratud, see on minu jaoks suurepärane loominguline väljakutse. Ma ei suuda uskuda, et oleme juba kolmanda kalendrini jõudnud. Minu jaoks on suur au töötada selles imelises meeskonnas ja täita oma karjääri ühte põnevamat ülesannet. Mulle meeldib see loominguline vabadus, mida see projekt meile võimaldab. Ootan juba kannatamatult, milline on selle aasta kalendri kontseptsioon ja selle teada saamise hetkest peale laseme end oma kujutlusvõimetel juhtida. Meie „Unelmate Meeskonnas” toidavad selle liikmed üksteise kujutlusvõimet, mis on väga haruldane. Ma armastan seda, mida teen ja Maybelline’i kalender tuletab mulle jälle meelde, kui väga mulle meeldib olla sellise kihvti ja ikoonilise brändi meigikunstnik.”

Liitu Facebookis Maybelline New York Eestis fännilehega  ja ole esimeste seas, kelleni jõuavad viimased meigi- ja trendiuudised.