S´NOBi kauplus avab neljapäeval Foorumi keskuses uksed

Uues, suuremas ja veelgi moodsamas S`NOBi kaupluses, mis avatakse eeoleval neljapäeval Foorumi keskuses, on lisaks kolmele juba eelmise aasta lõpust tuntust kogunud naistemoe kaubamärgile S'NOB, St-Martins ja Margit Brandt, septembrist lisandumas ka urbanistlik skandinaavialikult stiilne meestekollektsioon SUIT

Uues, suuremas ja veelgi moodsamas S`NOBi kaupluses, mis avatakse eeoleval neljapäeval Foorumi keskuses, on lisaks kolmele juba eelmise aasta lõpust tuntust kogunud naistemoe kaubamärgile S’NOB, St-Martins ja Margit Brandt, septembrist lisandumas ka urbanistlik skandinaavialikult stiilne meestekollektsioon SUIT.
Sügiskollektsioonid toovad meieni palju huvitavat. “S’NOB kollektsiooni märksõnaks on sel sügisel kontrastid, coolness versus sensuaalsus, naiselikkus versus avangardsus, matt versus läige” kommenteeris maaletooja firma esindaja Eva Rikmann. Samuti on miksitud omavahel erinevaid vastandlikke materjale St-Martinsilt võib leida Jaapanist inspireeritud lõigete ja kujunditega unikaalseid seelikuid, jakke, kleite ja mantleid.
Kõike seda leiab nüüd S’NOBi uuest kauplusest Foorumi äritänaval, Narva mnt 5 www.snob.ee tel 6619955

Avamispeo kutse saamiseks saada e-mail [email protected].