S’NOB nüüd ka Kristiine Keskuse II korrusel

Taani disainerite parimat loomingut esindav kauplus S'NOB avas oktoobri alguses juba oma teise kaupluse laienenud Kristiine Keskuse 2. korrusel.

Lisaks kolmele rõivabrändile S'NOB, St-Martins ja Margit Brandt leiab nüüd S'NOBist ka elustiili tooteid pakkuva NORR Living brändi tooteid. NORR Livingut iseloomustab Skandinaavia lihtne ja karge disain ja tootevalik on lai - patjadest kuni diivanilaudadeni.

 

Taani disainerite parimat loomingut esindav kauplus S’NOB avas oktoobri alguses juba oma teise kaupluse laienenud Kristiine Keskuse 2. korrusel.

Lisaks kolmele rõivabrändile S’NOB, St-Martins ja Margit Brandt leiab nüüd S’NOBist ka elustiili tooteid pakkuva NORR Living brändi tooteid. NORR Livingut iseloomustab Skandinaavia lihtne ja karge disain ja tootevalik on lai – patjadest kuni diivanilaudadeni.

Rõivastest on endiselt esindatud klassikaline ja originaalne Margit Brandt, mis on Taani ühe legendaarseima moedisaineri loomingust inspireeritud elegantne ja luksuslik 70ndate mõjutustega kollektsioon.
Naiselik ja värviline St-Martins, mille kollektsioonis on alati unikaalsed käsitsi tikitud seelikud, drapeeritud topid, prinditud jakid.                             Minimalistliku joonega, kuid samas naiselik S’NOB, kus disain ühendab modernsed detailid klassikaga isikupäraseks ning stiilseks tulemuseks.

Foorumi Keskuse ja Kristiine Keskuse kaupluste kollektsioonide valik osaliselt ka varieerub, nii et tasub külastada mõlemat!

Pildigalerii leiad klikates siia 

S’NOB
Foorum, Narva mnt 5, tel 6619955
Kristiine keskus, Endla 45, tel 56 920 222, 6 817 222
[email protected]
www.snob.ee