Saavuta glamuursed kunstripsmeefektiga ripsmed – uus Maybelline Volum Express the Falsies Flared

Saavuta glamuursed kunstripsmeefektiga ripsmed – uus Maybelline Volum Express the Falsies Flared

Avasta uued, tihedad ja kohevad, kaunilt koolutatud ripsmed, mis muudavad su pilgu võrgutavalt kuumaks. Glamuurselt avarduvad ripsmed sirutuvad üles- ja väljapoole nagu ei kunagi varem! Uue Falsies Flared ripsmetuši eksklusiivne koostis tõstab ja koolutab ripsmeid, rõhutab silma välisnurga ripsmeid, meenutades väljasirutatud tiibu. Patenteeritud kurvja kujuga tušiotsik on nüüdsest laiem ja pikemate harjastega, võimaldades paremini ripsmeid värvida ja koolutada ning tagades värvitud ripsmete maksimaalse kohevuse.  

Avasta uued, tihedad ja kohevad, kaunilt koolutatud ripsmed, mis muudavad su pilgu võrgutavalt kuumaks. Glamuurselt avarduvad ripsmed sirutuvad üles- ja väljapoole nagu ei kunagi varem!

Uue Falsies Flared ripsmetuši eksklusiivne koostis tõstab ja koolutab ripsmeid, rõhutab silma välisnurga ripsmeid, meenutades väljasirutatud tiibu. Patenteeritud kurvja kujuga tušiotsik on nüüdsest laiem ja pikemate harjastega, võimaldades paremini ripsmeid värvida ja koolutada ning tagades värvitud ripsmete maksimaalse kohevuse.

Kanna tušš ripsmetele nõgusa küljega, nii koolutad ripsmed kaunilt kaardu. Pikkuse lisamiseks ja järk-järgult avarduva ripsmekaare rõhutamiseks pööra harja teine külg ning harja väljapoole.

Avasta, kuidas Falsies Flared loob ripsmetele uusima looki`i – anna oma ripsmetele pikkust, kohevust ja glamuuri!

Tule tutvu ka MNY Facebook`i lehega siin