Salvatore Ferragamo uudised – Signorina parfüüm ja kevad 2012 moekollektsioon. Galerii!

Salvatore Ferragamo uudised –  Signorina parfüüm ja kevad 2012 moekollektsioon. Galerii!

Veebruaris saabub Eestisse müügile Salvatore Ferragamo uus, läbinisti itaaliapärane elegantne naisteparfüüm Signorina.
Reklaamides olev tütarlaps “Signorina” on ikoonilise armastuse kehastus. Noore naise ja noore mehe vahel lööb lõkkele armulugu, mida täiuslikult tõlgendab Itaalia tippmodell Bianca Balti. Ta on naiselik ja värske, kuid tugeva iseloomuga. Pisut vallatu ja romantilise noore daami signatuuriks on Salvatore Ferragamo laitmatu ja stiilne parfüüm.

Itaalia päritolu maailmakuulus moe- ja trendilooja Salvatore Ferragamo alustas tänast eduteed juba 9-aastaselt kingaäris jalanõude täiustamisega. Tema unikaalse loominguta poleks tänapäeva kingamood kindlasti nii mitmekesine ja loominguline, kui see on praegu. Pühendumus ja loovus viisid andeka noormehe Ameerika Ühendriikidesse, kus ta valmistas uskumatult kauneid jalanõusid nii Hollywoodi filmirollide osatäitjatele kui ka filmistaaride isikliku garderoobi tarbeks. Täna on Salvatore Ferragamo nimi maailmakuulus ka parfüümide ja rõivaste kaubamärgina.

Uus parfüüm Signorina on loodud austusavaldusena šikkidele tüdrukutele. Tema hõng on rafineeritud, veidi vallatu ja värske. Parfüümi inspireerijaks on tugev side Salvatore Ferragamo ja trendikate ning naiselike noorte daamide vahel, kelle iseloomulike joonte hulka kuuluvad ajatu modernsus, loovus ja killuke hulljulgust.

Parfüümis domineerivad värske roosa pipraga vürtsitatud helged ja pulbitse-vad sõstranoodid lisavad loomulikele rohelistele nootidele rõõmurohket ja vallatut alatooni.
Loomingulisest ja lillelõhnalisest südamest võrsub värske jasmiini, pojengi ja šikilt naiseliku roosi kooskõla. Itaalia magustoidu pannacotta õhuliselt kreemjast tekstuurist koos pehme muskuse ja intrigeerivalt puiduse patšuli nootidega hoovab selgelt itaaliapärast ja ootamatult sõltuvusttekitavat elegantsi.
Salvatore Ferragamo Signorina 30 ml Eau de Parfum Spray hind Eestis on 48 €

Salvatore Ferragamo kevad 2012 moekollektsioon pakub rikkalikult värve ja pilkuköitvaid lõikeid. Vaata allolevat pildigaleriid.