Särav täht ilumaailmas, Kallos Cosmetics on jõudnud nüüd ka Eestisse!

10 kommentaari
Särav täht ilumaailmas, Kallos Cosmetics on jõudnud nüüd ka Eestisse!

Kallos Cosmetics on perefirma, mis valmistab kõrgekvaliteedilisi meigi-, juuste- ja kehahooldusvahendeid. Tegemist on juba 35 aastat tagasi loodud Ungari kosmeetikatoodete firmaga, mis on alates oma esimesest tegevusaastast peale hoidnud kõrget positsiooni ilumaailmas. Aasta-aastalt on laienetud ja nüüdseks on Kallose tooted saadaval ka Põhjamaades. Kallose eripäraks on kõrge kvaliteediga tooted ja sealjuures väga head hinnad.

Kallos Cosmetics on perefirma, mis valmistab kõrgekvaliteedilisi meigi-, juuste- ja kehahooldusvahendeid. Tegemist on juba 35 aastat tagasi loodud Ungari kosmeetikatoodete firmaga, mis on alates oma esimesest tegevusaastast peale hoidnud kõrget positsiooni ilumaailmas. Aasta-aastalt on laienetud ja nüüdseks on Kallose tooted saadaval ka Põhjamaades. Kallose eripäraks on kõrge kvaliteediga tooted ja sealjuures väga head hinnad.

Kallos Cosmetics suurest tootevalikust leiab iga inimene endale midagi meelepärast, sealjuures väga heade hindadega.

Populaarseteks toodeteks on osutunud Jasmiini šampoon, Keratiini ja piimaproteiiniga juuksemaskid ning lisaks on ostlejad hästi vastu võtnud kogu GOGO sarja, mis ainuüksi oma pakendite värvitoonidega meele rõõmsaks teevad. Kallose tootevalikus on tooteid kodukasutajatele ning samas on väga lai valik tooteid ka salongidele.

Alates aprillist on Kallosel avatud ka e-pood aadressil Kallos.ee. Kauba tellimine e-poest on tõeliselt lihte ja mugav ning enamasti jõuab tellitud kaup kohale juba järgmisel tööpäeval. Kõikidel tellimustel, mille väärtus on 35 eurot või üle selle, on kohaletoomine täiesti tasuta!

Lisaks teeb Kallos Buduaari lugejatele tutvumiseks lisanud e-poe avamise puhul väikese üllatuse. Kõikidele tellijatele, kes sisestavad tellimust täites kupongi lahtrisse salasõna “Buduaar” saavad igalt tellimuselt 10% allahindlust! Sooduspakkumine kehtib mai lõpuni!