Seksi ja linna raamat saadaval!

Moefanaatikute lugemisnimekirja etteotsa on trüginud uus teos, mis kannab nime – üllatus, üllatus – Sex and the City The Movie Book! Niigi palju meediakära tekitanud film sai nüüd ka samanimelise raamatu, mis koosneb lugematul hulgal kaunitest piltidest ja muigamapanevatest tsitaatidest. Pilte on Miranda, Carrie, Charlotte'i ja Samantha igast viimsest kui outfit’ist, mida kinolinadel näha võis. Vahele on sobitatud ka anekdoote ning tsitaate stilistidelt Patricia Field'ilt ja Michael Patrick King’ilt. Antakse ülevaade tervest Carrie riidekapist, loomulikult koos kommentaaridega asjatundjatelt.

Moefanaatikute lugemisnimekirja etteotsa on trüginud uus teos, mis kannab nime – üllatus, üllatus – Sex and the City The Movie Book!

Niigi palju meediakära tekitanud film sai nüüd ka samanimelise raamatu, mis koosneb lugematul hulgal kaunitest piltidest ja muigamapanevatest tsitaatidest. Pilte on Miranda, Carrie, Charlotte'i ja Samantha igast viimsest kui outfit’ist, mida kinolinadel näha võis. Vahele on sobitatud ka anekdoote ning tsitaate stilistidelt Patricia Field'ilt ja Michael Patrick King’ilt. Antakse ülevaade tervest Carrie riidekapist, loomulikult koos kommentaaridega asjatundjatelt.

Eestis raamatut veel paraku müügil ei ole, kuid seda on võimalik tellida Ebay’st.

Keda huvitavad veel Patricia Field'i kommentaarid Carrie riiete ja näiteks ka Sarah Jessica Parker'i skandaalse lillelise kübara(mida Patricia tema jaoks ei valinud) kohta, siis intervjuud samal teemal saab lugeda Siit.

Galeriis ka pilte Carrie komplektidest, mida kiiremad fännid juba kinolinadel näinud on!

/Liisa Ennuste/