Selle sügise põnevaim look: Maybelline New York Big Eyes ripsmetušš

10 kommentaari
Selle sügise põnevaim look: Maybelline New York Big Eyes ripsmetušš

Milline naine ei sooviks glamuurselt suuri silmi? Maybelline New York on müügile toonud topeltharjaga ripsmetuši Big Eyes, mis aitab rõhutada sinu ülemiste ja alumiste ripsmete loomulikku ilu ennenägematul moel juurtest otsteni.

Milline naine ei sooviks glamuurselt suuri silmi?

Maybelline New York on müügile toonud topeltharjaga ripsmetuši Big Eyes, mis aitab rõhutada sinu ülemiste ja alumiste ripsmete loomulikku ilu ennenägematul moel juurtest otsteni.

Meie ülemised ripsmed erinevad alumistest ripsmetest, kuid tihti peame ripsmetuši pealekandes leppima suure tušiharjaga, mis ei pruugi just kõige paremini õnnestuda. Kuna enamik ripsmetušše sisaldavad üht harjakest, siis Big Eyes ripsmetuši saladus peitub kahes eraldi harjakeses: ülemiste ripsmete jaoks on disainitud spiraalne hari sirutab ripsmed maksimaalselt välja ning aitab iga ripsmekarva juurest otsani täiuslikult tušiga katta. Alumistele ripsmetele loodud mikroharja laiuseks on vaid kaks millimeetrit, mis muudab tuši pealekandmise väikestele ripsmetele ülimugavaks!

Tänu erilisele koostisele, mis hoiab ripsmeid silmi avava efekti nimel täiuslikult paigal, ja kahele erinevale harjakesele on tulemuseks perfektne täisringi efekt ning kaks korda suuremad silmad. 

Sinu silmadest saavad tõelised pilgupüüdjad …

Silmameigi juhtiva eksperdina on Maybelline New York loonud tõeliselt särava ja põneva silmameigi jaoks ka Eye Studio Big Eyes lauvärvipaleti, milles sisaldub kõik silmameigiks vajalik: silmameigi põhi, sobilikud toonid sisenurka, kulmuluule ja koopajoonele. Lauvärvikomplekti kreemjat tekstuuri on lihtne hajutada ning see kinnitub laugudele ideaalselt. Eksklusiivne valgustpeegeldav põhi sisaldab miljoneid mikromõõdus särapärleid, mis hajutavad silmade ümber loomuliku valguse ning annavad pilgule selgust ja sära. 

Kombineerides Big Eyes ripsmetušši uue lauvärvipaletiga saad tulemuseks selle hooaja põnevaima look‘i, mida kasutasid ka jumestuskunstnikud New Yorgi moenädalal. Lõpptulemuseks on intensiivse läikleva viimistlusega värvidemäng, mille mõjul on sinu silmad suuremad ja säravamad – tõelised pilgupüüdjad!

Saa osa kõige värskematest Maybelline uudistest külastades nende facebooki lehte!