Selle talve 10 moehitti

Et sel talvel seksikas ja glämm välja näha, soovitab lähipäevil poelettidele jõudev Buduaari ajakiri enda garderoobi täiendada mõne selle talve moehitiga.

Et sel talvel seksikas ja glämm välja näha, soovitab lähipäevil poelettidele jõudev Buduaari ajakiri enda garderoobi täiendada mõne selle talve moehitiga.

1. Lohvakad kraed! Kurgul sel hooajal külm ei hakka, sest kampsuni kraed on suured ja ulatuvad mantlite alt välja. .


{image id=242435 align=”left”}2. Värvilised kalliskivid!
Pimeda ja üsnagi halli talve tuleku puhul võiks kanda just kirevaid ja värvilisi kalliskive. Need lisaksid tavalisele outfitile efekti ja luksust.

3. Kohevad karvamütsid!
Pead hoiavad soojas venepärased tohutu suured karvamütsid. Kui varem tuletasid need mütsid meelde veneteemalisi stiilikaid, siis nüüd on see mood kandunud ka tänavale.

4. Liiga pikad saapad!
Veel üheks moeröögatuseks on kaugelt liiga pika säärega saapad. Need jalavarjud ulatuvad üle põlvede ja kõrgemale veel ning annavad kostüümile moodsalt tapva efekti.


{image id=242451 align=”left”}5. Suured karvased kapuutsid!
Catwalkil võidavad südameid üliarmsad ja soojad karvased kapuutsid. Nagu enamik detaile sel talvel on ka karvakapuutsid eriti suured ja lohvakad ning silmatorkavad.


6. Karpkäekotid!
Peokäekottide uus trend: moodi on tulnud väikesed karbitaolised käekotikesed. Õhtul välja minnes ei ole ju vaja tervet kosmeetikatagavara kaasa võtta ja sinna karbikesse mahub kõik vajalik ideaalselt ära.


7. Ülisuured sallid!
Lausa üleelusuurused sallid tõmbavad sel hooajal eriti palju tähelepanu. Kui Giles pani oma modellidele ümber kaela hiiglaslikud kootud sallid, oli see iga moeajakirja põhiuudis. Väga originaalne ning soe!


{image id=242491 align=”left”}8. Metalldetailid!
Talvistelt moelavadelt võib leida ka päris palju metalli. Metallist detailid on väga efektsed, näiteks ümber pluusi krae või varrukatel… Ja ei maksa unustada kingi!

9. Oversize päikeseprillid!
Suured päikeseprillid annavad juurde luksust ja fierce välimuse. Talvel võib eelistada veidi heledamaid klaasitoone, sest päike pole nii ere kui suvel. Lahe oleks näiteks võtta hoopis erilise värvivarjundiga (näiteks punakad) prillid ja kanda neid musta kõrge kaelusega džempriga. Peamine on aga värvidega mitte üle pingutada, vaid valida üks aksessuaar, millele rohkem rõhku panna.

10. Soojad-soojad vestid!
Mantlite, jakkide ja jopede kõrval on talvel stiilne kanda sooja vesti ja, et külm päris ära ei võtaks, selle all lohvakat kampsunit. Vestile võib ümber panna ka taljet rõhutava vöö.

Vaata pilte ja loe lähemalt Buduaari talvenumbrist.


Pilt: AOP
Autor: Liisa Ennuste