Sex & The City uued nooruslikud soengud

Sex & The City uued nooruslikud soengud

Palju kõmu ja uudiseid tekitanud film Sex & The City 2  seab filminäitlejad taaskord rohkem kui iial varem suure tähelepanu alla. Seoses sellega püüavad osatäitjad endast parima anda, et suur osa tähelepanust just neile langeks. Kes siis  “varastas” show ? Palju tähelepanu pälvisid Cynthia Nixoni punased juuksepikendused, mida ta kandis Londoni esilinastusel. Lisajuuksed mõjusid soengus loomulikult ning kaunilt.
Kim Cattrall üllatas fänne Jaapani esilinastusel uue noorusliku soenguga. Veelgi lühem lõikus ja uus tukk: uus bob-soeng oli sellega  sündinud.
Sarah Jessica Parker ei raatsinud oma pikki juukseid muuta, kuid pälvis palju tähelepanu aasta suurima peakaunistusega Londonis, nii nagu Inglismaale kohane on.  

Palju kõmu ja uudiseid tekitanud film Sex & The City 2  seab filminäitlejad taaskord rohkem kui iial varem suure tähelepanu alla.
Seoses sellega püüavad osatäitjad endast parima anda, et suur osa tähelepanust just neile langeks. Kes siis  “varastas” show ?

Palju tähelepanu pälvisid Cynthia Nixoni punased juuksepikendused, mida ta kandis Londoni esilinastusel. Lisajuuksed mõjusid soengus loomulikult ning kaunilt.
Kim Cattrall üllatas fänne Jaapani esilinastusel uue noorusliku soenguga. Veelgi lühem lõikus ja uus tukk: uus bob-soeng oli sellega  sündinud.
Sarah Jessica Parker ei raatsinud oma pikki juukseid muuta, kuid pälvis palju tähelepanu aasta suurima peakaunistusega Londonis, nii nagu Inglismaale kohane on.

Hea lugejad, kelle soeng sulle kõige enam meeldib?

Mari Ojasaar