Shakira hea vormi ja ilu saladused

Shakira hea vormi ja ilu saladused

Suvisel ajal, mil tahaks tunda end võimalikult loomulikult ja vabalt ning lihtsalt nautida päikesekiiri ja mahedat tuult, on uudis uuest sensuaalsest parfüümist just õigel kohal. Shakira ongi välja andnud uue parfüümi Elixir ning räägib ka meile eksklusiivse lõhna saamisloost ja pajatab oma hea vormi ja ilu saladustest. Miks mitte võtta temast eeskuju ning suvisel ajal peamise ilurituaalina kasutada lihtsalt ühte lummavat parfüümi, et ergutada oma meeli ning lasta lõhnadel end muinasjutulistele radadele kaasa kiskuda…

Suvisel ajal, mil tahaks tunda end võimalikult loomulikult ja vabalt ning lihtsalt nautida päikesekiiri ja mahedat tuult, on uudis uuest sensuaalsest parfüümist just õigel kohal. Shakira ongi välja andnud uue parfüümi Elixir ning räägib ka meile eksklusiivse lõhna saamisloost ja pajatab oma hea vormi ja ilu saladustest.

Miks mitte võtta temast eeskuju ning suvisel ajal peamise ilurituaalina kasutada lihtsalt ühte lummavat parfüümi, et ergutada oma meeli ning lasta lõhnadel end muinasjutulistele radadele kaasa kiskuda…

Kui rääkida Shakiraga tema igapäevastest ilurituaalidest, siis tuleb välja, et ainus, mida ta teeb on see, et viskab pilgu korra peeglisse, et näha, millisena ta uut päeva vastu võtab. Nii lihtne ongi tema ilu saladus ning muid peeneid ilurituaale tal ei ole. Kõige olulisemaks oma kosmeetikakotis ei pea ta sugugi mitte kirjut meigipalletti, vaid hoopis niisutajaid. Shakirale meeldib kanda ka värve ning nendega eksperimenteerida. Vahel kasutab ta heledamaid ja päikselisemaid toone, kuid kõik oleneb hetkest ja ilmast, ühtegi konkreetsest värvieelistust tal ei ole.

Shakira püüab olla nii naturaalne kui võimalik ning meiki kasutab ta samuti mõõdukalt. Oma perekonnalt ei ole ta mingeid ilu saladusi pärandiks saanud ning kuna peab kõige olulisemaks tervislikku toitumist ja treeningut, siis küllap see ongi tema lummava ilu saladuseks. Ladina keeles ütleb Shakira: “mens sana in corpore sano”, mis meile mõistetavalt võiks tähendada, et terves kehas peitub ka terve vaim. Olles suurepärane tantsija on tal ka oma treeningrutiin, kuid aeg-ajalt on see reisiva elustiili tõttu raskendatud. Ta käib tihti jõusaalis ning teeb kardiotreeningut, vahel ka jookseb ning kasutab raskuste tõstmiseks mõeldud masinaid. Ise ta arvab, et midagi väga erilist ta oma vormis hoidmiseks ei tee.

Õhtul välja minnes ei unusta ta aga iial ühte asja, milleks on hea parfüüm. Oma suurimaks kapriisiks peab ta seda, et on lihtsalt mõningate kindlate asjade suhtes kapriisne. Shakira usaldab oma instinkti, kuid samas talle meeldib kuulata ka teiste inimeste arvamust, et näha asju erinevatest vaatenurkadest. Parfüüme ja lõhnu peab ta väga oluliseks, ta lausa naudib neid, kuna leiab et lõhnad mõjuvad seletamatult maagiliselt. See on ka põhjus, miks ta ise kasutab parfüüme igapäevaselt. Hetkel on Shakira lemmiklõhnaks tema enda välja antud uus parfüüm Elixir. See on väga naiselik lõhn, mis on loodud tekitamaks tunde teisest nahast, kuna on oma koostiselt sametine ning väga sensuaalse ja naiselikult kerge lillearoomiga. Eks saame näha, mida mehed üle maailma sellest parfüümist arvavad, kui naised seda kannavad. Lapsepõlve meenutavad Shakirale aga hoopis mere ja soola lõhnade segu. Oma uue parfüümi Elixir juures armastab ta kõige rohkem seda hetke, kui ta pudeli avab, silmad sulgeb ning tunneb, kuidas see lõhn endaga kaasa kisub. Samad tunded valdavad ka siis, kui lõhna endale juba peale lasta. “Ma tõesti naudin seda hetke,” ütleb Shakira.

Shakira uus lõhn Elixir on varasemate Shakira lõhnade kõrval justkui uueks looks ja alguseks. See on lõhn, mis ei seo end ühe koha või kultuuri külge, vaid on muutlik ja ületab aega ja piire. Seeläbi peegeldab lõhn ka Shakira enda olemust ning tema segatud juuri ja päritolu. Lõhn on ka tugeva sensuaalsuse ja naiselikkuse väljenduseks, mis ületavad elus kõik takistused. Elixiri koostis ja lõhnade kombinatsioon on äärmiselt sensuaalne, olles ühtaegu nii õrn kui ka tugev, klassikaline ja idamaine ning läänelik ja kaasaegne. Nagu nimi isegi juba ütleb, on see midagi, mis seostub millegi maagilisega.

Lõhna luues oligi idee luua midagi hüpnootilist ja sensuaalset, mis mõjuks justkui teise nahana. Lõhn, mis tunduks naise nahal kui siid ning aroom, mis vähehaaval saab osaks sinust endast. Selle saavutamiseks olid olulisel kohal kõik koostisosad, mis tekitaksid taolise tunde. Esimene asjana võib lõhna puhul märgata selle hüpnootilist ja vürtsikat värskust, mis tõmbab sind endasse. Seejärel on tunda õitesüdamikke, mis on väga naiselikud ja ahvatlevad, tõstes esile aprikoosilise naha tunde, mis kõik kooskõlas arendati spetsiaalselt selle lõhna jaoks. Põhja noodiks on muskus ja merevaik, mis jätavad unustamatu mulje.

Iga nüanss selles projektis on olnud eriline ning ka pudel ja pakend peegeldavad üldist visiooni lõhnast. Pudel on loodud järgides ajaloolisi eliksiiri pudeleid ning pakendi disainis Catalina Estrada, kes on mänginud silmatorkavate värvide ja unenäoliste vormidega, mis toovad esile parfüümi maagilise poole. Elixiri reklaam filmiti kõrbes ning Shakira jaoks oli see suurepärane kogemus. Võtted toimusid Marokos, mis on vaid paaripäevase sõidu kaugusel Sahara kõrbest. Asukoht oli suurejooneline koos oma kõrguvate liiva düünidega ja erilise kõrbe valgusega. Lisaks kaasati filmimisele ka pistrik ning mõned suurepärased koreograafiad. Kogu see sünergia äratabki idee Elixirist ellu.

Vaata ka allolevat Shakira making-of videot!

 

Annamaria Ala