Shark Boutique parimad hinnad Tallinnas BOSS, JOOP!, SAND, GANT jt. kaubamärkidele

Shark Boutique parimad hinnad Tallinnas BOSS, JOOP!, SAND, GANT jt. kaubamärkidele

Shark Boutique on uus meeste ja naiste smart casual rõivaste salong, mis on varustatud eranditult kvaliteetbrändidega. Esindatud on Hugo Boss, Joop!, Sand, Gant jt. kaubamärgid.

Shark Boutique on uus meeste ja naiste smart casual rõivaste salong, mis on varustatud eranditult kvaliteetbrändidega. Esindatud on Hugo Boss, Joop!, Sand, Gant jt kaubamärgid.

Salong alustas tegevust 2010. aasta sügisel ja selle aja jooksul on saadud väga positiivset tagasisidet oma tegevuse kohta. 2011. aasta suvel avati ka oma netipood. Pakutavad rõivad ja jalatsid jäävad 40-50% soodsamaks, kui Tallinnas tavaks on saanud. Müügil olevad rõivad ja jalatsid tuuakse Saksamaalt, kus need on välja valitud ja ostetud nimetatud brändide poodidest. Salong ei ole nende kaubamärkide ametlik esindaja, kuid müüb originaalkaupa õiguslikul alusel.

Kaubavalik on laialdane: ülerõivad igaks hooajaks, triiksärgid, kampsunid ja teksaseid; meestele ülikonnakingad ning vabaaja jalatsid. Lisaks veel polosärgid, T-särgid, pluusid jms. Juhul kui ostja jaoks ei leidu täpset numbrit või mudelit, püütakse see järgmise tarnega muretseda.

Shark Boutique asub Tallinna kesklinnas Triumph Plazas, Narva mnt 7, III trepikoda, V korrus. Avatud T ja N kell 12.00-18.00.

Lisaks infot Facebooki lehel.

 

Buduaar.ee