Shayne Ward- magusam kui Enrique

Machesterist pärit Shayne Ward võitis 2005 aastal Inglise superstaarisaate X Factor.  Shayne`i omanimeline debüütalbum müüs  Inglismaal 2 miljonit eksemplari. Hiljuti müügile jõudnud Shayne`i teine album Breathless saavutas Inglise muusikamüügitabeli plaatinumstaatuse vaid ühe nädalaga.

Machesterist pärit Shayne Ward võitis 2005 aastal Inglise superstaarisaate X Factor.  Shayne`i omanimeline debüütalbum müüs  Inglismaal 2 miljonit eksemplari. Hiljuti müügile jõudnud Shayne`i teine album Breathless saavutas Inglise muusikamüügitabeli plaatinumstaatuse vaid ühe nädalaga ja võtab  jalad nõrgaks igal naisel „ ….If we had babies, they would have your eyes, I would fall deeper watching you give life, you dont even know how special you are …”„ laulab Shayne oma värskes laulus Breathless, mis alles hakkab vallutama Eestimaa muusikakanaleid.  Tema muusika on seksikas ja igatsev. Shayne`i eelmine hitt „If it`s OK with You” on fanky tantsumuusika, kuid ei jää sugugi alla laulusõnade poolest „ I m gonna make you feel like you are heaven on earth, I m gonna saint your mother just for giving you birth….”, nii on Shayne trüginud välja Inglismaalt ja astub varsti Enrique Iglesiase kandadele.  Vaatamata suurele müügiedule Inglismaal on Shyane jäänud endiselt lihtsaks ja sõbralikuks suheldes tihti on fännidega foorumis ja tehes sissekandeid oma veebilehe blogisse. Shayne kirjutab täna oma blogis, et on peale Aasia tuuri tagasi kodus ja naudib pere ning sõprade seltsi.  Tänu Shayne`i kirglikele laulusõnadele on 23-aastane noormees paljude inglise neiude unistus, kuid kas kellegi jaoks ka see unistus täitub?
Kuigi Shayne`i viimane album kannab nime Breathless, siis ei tasu end sellest poisist hingetuks unistada, sest  kuulujutud räägivad, etr Shayne`ile ei paku tüdrukud huvi.

 

/Marie Kekki/