Sina – kaanestaariks!

25 kommentaari
Sina – kaanestaariks!

Moeajakirjade kaanestaarid näevad alati veatult ilusad ja stiilsed välja. Nendega on tegelenud oma ala professionaalid. Nüüd on võimalik ka Eestis teha endast imeilus pilt, kus staariks oled sina ise.

Moeajakirjade kaanestaarid näevad alati veatult ilusad ja stiilsed välja. Nendega on tegelenud oma ala professionaalid. Nüüd on võimalik ka Eestis teha endast imeilus pilt, kus staariks oled sina ise.

www.cocos.ee idee on pakkuda kõigile võimalust jäädvustada endast foto, millest on salamisi unistatud, kuid siiani on see tegemata jäänud. Mari ja Kristi Ojasaare loodud kodulehelt leiad mitmeid erinevaid võimalusi ja ideid, milline see pilt võiks olla.

Meie tiimi kuuluvad oma ala professionaalid. Oleme avatud ja lõbus seltskond, kes naudib oma tööd.

Jumestaja Mari Ojasaare fantaasiameigid said populaarseks juba 2005. aastal, kui Mari tegi omanimelise fantaasiameigi näituse. Sellest ajast saati on tal olnud väga palju soovijaid, kes tahaksid saada endast ilusat fotot, kus meigil puuduvad piirid.
Samuti on palju huvi tuntud ka Mari meigikursuste vastu.
Et selle kõige kohta oleks kergem ühest kohast infot saada, tegimegi kodulehe, kus on kõik mõnusalt ja lihtsalt lahti kirjutatud. Lisasime kodulehele ka videod, et näeksite, kuidas valmivad fantaasiameigid.

Kristi Ojasaare stilistika ja ideede abil valmivad näiteks suurepärased fotod beebiootel emadest. Maalime kõhule sümboleid ning toome esile emaduse kauneimad küljed. Hea üllatus perele ning suurepärane mälestus.

Aina populaarsemaks muutuvad ka pildistamised, kus sõbrannad kingivad enne abiellumist pruudile fotoshootingu. Pildistamise käigus tehakse naisest kaunid, seksikad pildid, mis omakorda on hea kingitus tema mehele. Hiljem saab ka kogu naistekambaga koos pilte tehtud. Hea mälestus ja kingitus ning kõigil on lõbus. Siinkohal pole samuti fantaasial piire – pildistame sind kõikjal, kus aga tahad, näiteks mererannas, organiseerime kohale hobused või viime sind lendama – mis iganes sinu sooviks on.

Meigikursuste puhul on tihti ostetud kinkekaarte. Nüüd suvel kooli lõpetavatele noortele naistele on see kaart samuti ideaalne kink – nii saab meigikoolituse ja lõpuaktuseks kauni meigi.

Sa ei pea olema modell, et saada endast kauneid pilte. Enamasti pole ju ka staaride igapäevane välimus nii ilus kui mõne ajakirja kaanel. Las professionaalid toovad esile sinu parimad jooned ja teevad sinust ilusad ning originaalsed fotod.
Endast tehtud fantaasiapilte on vahva kasutada näiteks interjööri aksessuaarina.

Kuna töötame igapäevaselt moe– ja iluvaldkonnas, siis jagame oma teadmisi ka teistele. Leheküljelt www.cocos.ee leiad erinevaid meigikursuseid. Soovi korral nõustame ka personaalselt ja anname stiiliabi.

Tutvu www.cocos.ee lehega ja vii oma salajane unistus täide, või miks mitte, kingi kellelegi kallile see võimalus.

http://www.youtube.com/watch?v=A1CPCd485xc

Sarnased artiklid