Sind huvitab zen-elufilosoofia? Kohtume 6.mail Spiritdrums töötoas

Sind huvitab zen-elufilosoofia? Kohtume 6.mail Spiritdrums töötoas

Kas tunned, et sooviks kogeda midagi täiesti uut? Midagi eksootilist ja müstilist? Ning samas õppida uusi ja huvitavaid asju oma elus?

Kas tunned, et sooviks kogeda midagi täiesti uut? Midagi eksootilist ja müstilist? Ning samas õppida uusi ja huvitavaid asju?

6. juunil toimub Pisitasa lasteaias Nõmmel  mõnus päeva neile, kes  soovivad kogeda midagi teistsugust ja eksootilist. Maailmakuulus ameeriklasest trummar ning zen-elufilosoofia ja Tai Chi pikaaegne praktik Brian Melvin tutvustab töötoas trummimängu kui elufilosoofiat, Tai Chi`d kui harmoonia saavutamise vahendit ning elu kui olemise kunsti. Kui pead lugu zen-elufilosoofiast või tunned selle vastu huvi, siis tasub kindlasti SpiritDrums`i töötoast osa võtta, sest selliseid külalisi ei käi Eestis kuigi tihti. Töötoas osalejatel saab olema huvitav päev, mis lülitab välja igapäevamuredest või annab neile hoopis uue vaatepunkti, pakub lisaks muusikale kahte huvitavat ettekannet sisemise kasvu teemadel, mis võivad anda uusi ideid oma parema elu kujundamiseks. 

Kuigi need teemad võivad tunduda sulle esialgu võõrad ja uued, siis anna endale võimalus uurida uusi asju, millega seni pole kokku puutunud.   SpiritDrumsi külaline Brian Melvin usub, et Aafrika ja India trummide rütmid aitavad inimesel oma sisemist rütmi leida ning Tai Chi aitab lihtsate harjutuste kaudu sinu igapäevast elukvaliteeti tõsta. Tai Chi on võitluskunst, mis oma pehmete liigutuste tõttu sobib ideaalselt ka naistele. See maandab lihaspingeid ja stressi, õpetab lõdvestumist, mis aitab arendada sisemise energia suunamist. Väga kasulikud on ka tai-chi hingamisharjutused, mis tugevdavad kopse ja ergutavad ühtlasi vereloomet ja ainevahetustki.

Kui soovid registreerida või lisa küsida, siis kirjuta kaido@suurimsaladus.ee või loe SIIT.  

 

/Marge Rahu/