Sirgenduse lõppu niiskuskaitse – nagu täpp i-le!

Sirgenduse lõppu niiskuskaitse – nagu täpp i-le!

Sügisilmad ning õhuniiskus mõjutavad olulisel määral soengute püsivust. Suur osa naistest sirgendab oma juukseid igapäevaselt. Kuumad rauad aga mõjuvad laastavalt juukse struktuurile. Juukseid õigesti hooldades ning kuumakaitset kasutades saame nende murdumist oluliselt vähendada ning pikendada nende soovitud vormis püsimist.

Sügisilmad ning õhuniiskus mõjutavad olulisel määral soengute püsivust. Suur osa naistest sirgendab oma juukseid igapäevaselt. Kuumad rauad aga mõjuvad laastavalt juuksestruktuurile. Juukseid õigesti hooldades ning kuumakaitset kasutades saame nende murdumist oluliselt vähendada ning pikendada nende soovitud vormis püsimist.

Goldwell StyleSign STRAIGHT sarja tooted on testitud ja võimaldavad kompromissitut sirgendamist. Nende toodete  õigesti kombineeritud  kasutamine vähendab juuste katkemist kuni 80% ja blokeerib niiskuse kuni 72 tunniks.
Et soeng püsiks kauem värske, on oluline läbida korrektselt kõik sirgendamisega seotud etapid:

1. etapp: ÕIGESTI VALITUD HOOLDUS
Sirgendamine saab alguse peapesu ajal kasutatavatest hooldustoodetest. Sirgendamisel tuleb kindlasti arvestada juuksetüüpi ja  kasutada õigeid hooldustooteid, arvestades juukse struktuuri ja paksust. Ülehoolitsetud juus muutub kiiresti staatiliseks ning siis pead juukseid uuesti pesema ning sirgendama tihemini, kui see tegelikult vajalik. Enamasti on sirgendatavad juuksed ka värvitud.
UUENENUD Goldwell DualSenses Color Care sarja tooted pakuvad konkurentsitult parimat värvipüsimist ja maksimaalset hooldust värvitud juustele. Lisaks värvikaitsele on tootevalikus  kollasust vähendavad hooldustooted  blondidele ja triibutatud juustele.

Loe lähemalt DualSenses Color Care  toodete kohta SIIT

2. etapp HOOLIKAS KUIVATAMINE
Väga oluline on sirgendamisel juuste kuivatamise protsess. Juuksed  tuleb enne kuivatada ja alles siis võib sirgendama hakata! Sirgendada EI TOHI märgi ega niiskeid juukseid. See suurendab juuste katkemise ohtu märgatavalt.
Enne föönitamist kasuta kuumakaitsega Goldwell StyleSign STRAIGHT sarja tooteid vastavalt oma juuksetüübile:

HOT FORM kuumuse eest kaitsev soenguvedelik – Õhukestele ja normaalsetele juustele LOE LÄHEMALT

FLAT MARVEL Sirgendusemulsioon  tugevatele ja lokkis juustele LOE LÄHEMALT

Need tooted teevad sirgendamise tõhusamaks, sest  kuumakahjustus on läbi nende efektiivselt tõkestatud ja ettevalmistus sirgendamiseks toimub juba föönitamise ajal.

3. etapp EKSTRA KAITSEGA SIRGENDAMINE
Enne sirgendusraudade kasutamist on soovitatav  juustele kanda lisakaitseks sirgendusseerumit.  StyleSign SLEEK PERFECTION vähendab juuste murdumist kuni 50%. Tulemus on siidine ja püsiv. Tõhusamaks tulemuseks pihusta eraldi igale salgule.
LOE LÄHEMALT

4. etapp JAOTA KORRALIKULT
Juuste korralik jaotamine teeb sirgendamise kergemaks! Jaota juuksed keskelt kuni kaelani pooleks. Eralda juuksed meelekohast kõrva pealt kuni kaelani. Kinnita pealmised juuksed klambriga.
Sirgendamine toimub suunaga kuklast pealae poole. Töötle juukseid väikeste osade kaupa.

 

5. etapp SIRGENDA ÜHE LIIGUTUSEGA
Liiguta sirgendajat ühtlaselt sujuva liigutusega juukse juurtest otsteni ilma peatumata – kui sa seda ei tee, siis soodustad juukse katkemist ja lõhenemist.
Sirgendades hoia juukseid pinge all! Juukseotstes tee sirgendajaga “C” kujuline liigutus – see muudab juuste hoidvuse veel tugevamaks.

6. etapp SOENGU SÄILITAMINE – Niiskuskaitse – nagu täpp i-le
Sirgendatud juukseid peab tingimata kaitsma! Meie kliimas on niiskuskaitse hädavajalik soengu säilitamiseks. StyleSign SATIN GUARD sulgeb juukse pinna, nagu kannaksite nähtamatut vihmavarju. Pihusta toodet soengusse peale sirgendamist ja kohenda kergelt kätega. See efektiivne niiskuse blokeering kestab kuni 72 h. Tulemuseks on siidine ja vastupidav sirgendustulemus.  LOE LÄHEMALT

Goldwell  tooted on müügil:  juuksurisalongides, Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, Saaremaa Kaubamajas, TradeHouse ja Hairmail kauplusest ning internetipoes www.mylook.ee

Lisainfo toodete kohta www.goldwell.ee , e-maililt  info@goldwell.ee  või telefonilt 66 79 379, 6679380