Sobivad lõikused lokkis ja laines juustele

Paljud naised, kellel on lokkis või laines juuksed, sirgendavad ja siluvad neid. Tuleb osata aga ära kasutada seda, mis sulle antud. Sobiv juukselõikus võib siinkohal imet teha.

 

Paljud naised, kellel on lokkis või laines juuksed, sirgendavad ja siluvad neid. Tuleb osata aga ära kasutada seda, mis sulle antud. Sobiv juukselõikus võib siinkohal imet teha.

 

 

Kui sul on:

õhukesed laines juuksed, sobib sulle kõige paremini pikk järkus soeng (Taylor Swift).

õhukesed või keskmise paksusega lokkis juuksed, sobivad sulle pikad juuksed ja järkus soengud. Kõige seksikamalt mõjub sasine, kuid samas vaoshoitud “lõvisoeng” (AnnaLynne McCord).

paksud laines juuksed, sobivad sulle poolpikad ja pikad juuksed, mis on natuke järku lõigatud. Sulle sobib nii oma juuste loomulik laine kui ka sirgendatud soeng (Andie MacDowell).

paksud lokkis juuksed, eelista õlgadeni soengut, mis on eest pikemalt järku lõigatud, nii ei teki afro efekti (Corinne Bailey Rae). Sina peaksid kindlasti ka juustessejäetavat niisutavat palsamit kasutama, et juuksed päeva jooksul turritama ei hakkaks.

karedad laines juuksed, on järku lõigatud pixie-soeng sulle loodud. Kui Vanessa Hudgens juuksuritooli istus ja oma pikad juuksed maha lõikas, nõudis see kõigilt pisut harjumust, kuid tuleb tunnistada — tema juuksetüübile on see soeng justkui loodud. Mida karedamad ja paksemad on enda juuksed, seda paremini istub ka poisipea. Niisketel juustel kasuta kindlasti juukseid siluvaid toodet, et need ilusti läigiks.

keskmise paksusega laines juuksed, sobivad sulle pikad ja järkus juuksed (Jordin Sparks). Põsesarnade juurest algavad salgud annavad juustele elujõudu ja liikuvust. Ühe pikkusega juuksed mõjuvad boheemlaslikult. Kui see pole su eesmärk, lase endale kindlasti seksikas järkus soeng lõigata!

õhukesed kuni keskmise paksusega juuksed, milles on segu lokkidest ja lainetest, eelista lühikest järku lõigatud soengut küljetukaga (Violante Placidol). Sinu parim abimees soengu tegemisel on kohevust andev juuksevaht.

 

Allikas: totalbeauty.com