Staarid armastavad nahkseid rõivaid kanda!

Staarid armastavad nahkseid rõivaid kanda!

Staaride seas algas aasta tagasi nahkpükstemaania, mis ei ole siiani vaibumismärke näidanud. Hoopis on nahkpükstele ja -jakkidele tulnud lisaks nahast kleidid, seelikud, lühikesed püksid ja ka pluusid! 

Staaride seas algas aasta tagasi nahkpükstemaania, mis ei ole siiani vaibumismärke näidanud. Hoopis on nahkpükstele ja – jakkidele tulnud lisaks nahast kleidid, seelikud, lühikesed püksid ja ka pluusid! 

Sel sügishooajal on lisaks mustale nahale populaarne ka hallikas, punane ja lilla nahk ehk siis kõigis moodsates sügistoonides. Enim kantud on siiski musta värvi nahk. 

Suurim nahktoodete fänn on Kim Kardashian, kes armastab väga kõiki nahkpükse, seelikuid, kleite ja pluuse! Lisaks kurvikale Kardashiani klannile kannavad nahka ka piitspeenikesed modellid, kes tõestavad, et antud materjal sobib kandmiseks igale figuurile!

Lisaks Kim’ile on nahast riiete lummuses ka Jennifer Lopez, Heidi Klum, Karolina Kurkova, Kourtney Kardashian, January Jones, Georgina Chapman, Olivia Palermo, Jennifer Garner, Rachel Taylor, Paris Hilton, Malin Akerman, Kerry Washington, Christina Hendricks, Eva Herzigova, Nicky Hilton ning Charlize Theron

Vaata suurest galeriist, millise stilistikaga kannavad nahka staarid. 

 

Buduaar.ee