Stiilseima Kit Kat´i tüdruku pildistamine 15.05!

26 kommentaari
Stiilseima Kit Kat´i  tüdruku pildistamine 15.05!

Maitsvad Kit Kat šokolaadid pakuvad naistele seda hinnatud ja väärtuslikku hetke iseenda seltsis, kui kogu maailm peatub ja ta saab lihtsalt võtta korraks aja maha ja maiustada. 

Maitsvad Kit Kat šokolaadid pakuvad naistele seda hinnatud ja väärtuslikku hetke iseenda seltsis, kui kogu maailm peatub ja ta saab lihtsalt võtta korraks aja maha ja maiustada. 

Tule peole, naudi uut šokolaadi ja meeldivat olemist ning osale stiiseima Kit Kat tüdruku valimisel. “Võta aeg maha! Võta KitKat!”

Kit Kat tõi meieni uue maitse “Kit Kat Senses“, mis on niivõrd hea, et äratab kõik meeled. Kit Kat Senses on loodud linliku ja aktiivse elustiiliga inimestele, kes hindavad kvaliteeti ja kvaliteetaega enda ja oma pere ning sõprade seltsis. Uus maitse on neile, kel on kirg moodsate riiete ja ilusate aksessuaaride järele. Kit Kat Senses on kõigile neile, kel ei ole kahju oma välimusse investeerida aega ja raha. Täpselt nii nagu seda teevad  „Seks ja linn“ filmi peategelased. Nii suurlinnas New Yorgis kui ka Eestis on selliseid naisi, kes tunnevad peategelastes Carries, Samanthas, Charlottes, Mirandas või siis Mr. Big-is ära iseenda.

Kutsume kõiki 15. mai õhtul lounge’i Deja Vu, et osaleda stiiseima Kit Kat tüdruku galerii pildistamisel. Riieta end filmi „Sex and the city “ ainetel ja võta osa “Stiilseima Kit Kat tüdruku” pildistamisest. Stiilsete peokülaliste galerii avaldame buduaar.ee veebis, kus selguvad kõige stiilsemad ja „seksjalinnalikumad“. Võitjatele on Kit Kat välja pannud suure auhinnakoti ja pääsmed filmi „Sex and the city 2“ esilinastusele. 

Kui sa tunned, et oled justkui…
* Sarja peategelane Carrie Bradshaw. Oma igapäeva elu ja armushete kõrval  ajalehe The New York Star kolumnist, kes analüüsib oma suhteid ja eluolukordi ja armastab neid tabavalt kirja panna.
* Kunstnikuhingega alati elu helget poolt nägev Charlotte York.
* Karjäärile pühendunud ja oma elu targalt suunav  Miranda Hobbes. 
* Glamuurne, silmapaistev ja unustamatu nii tööalaselt kui eraelus, nagu seda on edukas ja vabameelne publitsist Samantha Jones.

….siis sind ootavad „seksjalinnalikud“ üllatused!

Kohtumiseni!
Märkssõnaga KIT KAT Senses on šokolaad ja tasuta sissepääs tagatud!