Stilist Britt Samoson jagab laupäeval Nike poes tasuta stiilinõu

Buduaar ja Nike kutsuvad sind laupäeval uude Nike esinduskauplusesse Tallinnas Rotermanni kaubamajas, kus müüakse kõige glämmimaid Nike tooteid ja vaba aja kollektsioone. Laupäeval 8.detsembril jagab uues Nike esinduskaupluses moenõuandeid stilist Britt Samoson.

Buduaar ja Nike ootavad sind laupäeval uude Nike Sportswear kauplusesse Tallinnas Rotermanni kaubamajas, kus müüakse kõige glämmimaid Nike tooteid ja vaba aja kollektsioone. See on esimene Nike Sportswear kauplus Euroopas ja tegu on ülitrendika ning laheda noortepoega. Siit leiab näiteks Nike kultusajast AF1 erilisi eksemplare, noorte tippdisainerite trendikaid kollektsioone- Athletic Department, Co-Lab ja palju muud huvitavat. Kõigil eksklusiivse moe austajatel tasuks poest läbi astuda.
Laupäeval 8.detsembril kell 14.00-17.00 jagab uues Nike Sportswear kaupluses moenõuandeid stilist Britt Samoson. Britt aitab panna riidesse nii mehi kui naisi.

2006 a kevadel lõpetas Britt Eesti Kunstiakadeemia moekunsti eriala.
 Briti lõpukollektsioon, mis oli üheaegselt sportlik ja pidulik, sai oma inspiratsiooni inimese anatoomiast. 
"Väga palju asju minu elus on seotud spordi ja inimese füüsilise kehaga." Lisaks igapäevasele stilistitööle, mis nõuab oskuslikku inimkeha tunnetamist, töötab Britt ka shapingu treenerina juba viiendat aastat. 
Päevasel ajal on Britt ajakirja Stiina moetoimetaja kuid tema moeseeriaid koos fotograaf Toomas Volkmanniga võib leida muuhulgas ka ajakirjadst Anne ja Stiil.
Mõnikord teeb koostööd ka Kaubamaja väljaandele Hooaeg, mille tellimusel valmis koos fotograaf Madis Palmiga selle talve jõulukampaania.